Ciąża

31 tydzień ciąży

Właśnie rozpoczął się 31. tydzień ciąży. Siódmy miesiąc zmierza ku końcowi. Do przewidywanego terminu porodu zostało zaledwie dziewięć tygodni. Dużo? A może mało? Jedno jest pewne: musisz uregulować i przygotować kilka rzeczy, by TEN dzień Cię nie zaskoczył!

32 tydzień ciąży

Właśnie rozpoczął się 32. tydzień ciąży, a wraz z nim ósmy miesiąc ciąży. Jeszcze tylko osiem tygodni i maleństwo pojawi się na świecie - a może trochę wcześniej? Lub później? Zastanawiasz się, czy będziesz dobrą matką? Czy sprostasz nowym zadaniom? Spokojnie - na pewno dasz radę!

33 tydzień ciąży

Witamy w 33. tygodniu ciąży. Do planowanego terminu porodu pozostało jeszcze siedem tygodni, ale kto wie, czy maleństwo nie postanowi przyjść na świat wcześniej albo później. Zapewne w Twojej głowie piętrzą się myśli związane z porodem. Zastanawiasz się jak to będzie? Czy podołasz nowym obowiązkom i wyzwaniom? Spokojnie - na pewno dasz radę!

34 tydzień ciąży

To już 34. tydzień ciąży - ale zleciało! Do planowanego terminu porodu pozostało jeszcze sześć tygodni, ale w przeciwieństwie do poprzednich te ostatnie będą upływać w żółwim tempie. Teraz, jak jeszcze nigdy dotąd pragniesz, aby ciąża wreszcie się skończyła.

35 tydzień ciąży

Witamy w 35. tygodniu ciąży. Do planowanego terminu porodu pozostało zaledwie pięć tygodni. Nie masz już zbyt dużo czasu, przed Tobą ostatnie chwile na porządki, przygotowania i realizację planów. Jesteś coraz bardziej zmęczona i targają Tobą liczne emocje - w jednej chwili jesteś radosna i pełna entuzjazmu, a za moment pełna obaw i niepokoju.

36 tydzień ciąży

Witamy w 36. tygodniu ciąży. Do planowanego terminu porodu pozostały zaledwie cztery tygodnie. Właśnie rozpoczął się dziewiąty (OSTATNI!!!) miesiąc ciąży. Twoje samopoczucie jest w tej chwili sprawą całkowicie indywidualną. W dużej mierze zależy ono od Twojego wieku, sprawności i towarzyszących Ci dolegliwości.

37 tydzień ciąży

To już 37. tydzień ciąży - gratulujemy! Pod koniec tego tygodnia ciąża będzie uważana za donoszoną. Twoje maleństwo jest już w pełni wykształcone i cierpliwie czeka na ten ważny dla wszystkich moment. Pamiętaj, że data porodu jest tylko orientacyjnym terminem, więc licz się z tym, że poród może nastąpić w każdej chwili.

38 tydzień ciąży

To już 38. tydzień ciąży - gratulujemy! Na tym etapie ciąża uważana jest przez lekarzy za donoszoną. Gdyby Twoje maleństwo przyszło na świat już teraz, byłoby traktowane jak dziecko urodzone o czasie. Malec jest już w pełni wykształcony i nie powinien mieć żadnych problemów z podjęciem samodzielnych czynności życiowych.

39 tydzień ciąży

Witamy w 39. tygodniu ciąży! Dziewiąty miesiąc dobiega końca, a to oznacza tylko jedno - już za kilka dni zobaczysz swoje maleństwo na żywo! Ale zleciało, prawda? Teraz pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać na pierwsze sygnały zwiastujące poród - może to będzie już dziś? Może za 3 dni? A może za tydzień? Tego nie wie nikt!

40 tydzień ciąży

Gratulujemy - to już 40. tydzień ciąży! Koniec tego tygodnia to planowany czas porodu. Po długich miesiącach oczekiwania nareszcie przyszedł czas na upragnioną nagrodę. Poród może się rozpocząć w każdej chwili... dziś, jutro, pojutrze. Lada dzień na świecie pojawi się Twoje maleństwo, a wraz z nim nowe wyzwania, doświadczenia i obowiązki.
X Zamknij