WhyCry Mini - analizator płaczu dziecka

WhyCry Mini - analizator płaczu dziecka

Źródło: QElements

Płacz jest jedyną formą komunikacji niemowląt w pierwszych miesiącach ich życia. Przychodzą one na ten świat zupełnie bezbronne i niedoświadczone i nie potrafią w inny sposób wyrażać swoich potrzeb i emocji. Płacząc, informują nas, że są głodne, senne lub zmęczone.

Jednak jako świeżo upieczeni rodzice mamy olbrzymi problem z trafnym zdiagnozowaniem przyczyny płaczu. W konsekwencji często przekarmiamy dzieci lub usypiamy je na siłę. Zdarza się też, że rodzice zostawiają dziecko, by się po prostu wypłakało. Musimy jednak wiedzieć, że takie postępowanie źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny.

Na rynku dostępnych jest wiele książek i publikacji, które uczą rozpoznawania dziecięcego płaczu. Przyswojenie tej wiedzy znacznie ułatwi nam życie i pozwoli na szybką i skuteczną reakcję, jednak proces nauki może być długi i frustrujący. Umiejętność rozpoznawania płaczu przychodzi z czasem, ale zanim ją zdobędziemy, maluch wyleje sporą ilość łez.

Istnieje jednak znacznie prostsza metoda, pozwalająca zrozumieć płacz niemowlęcia. Jest nią nowatorskie urządzenie dla nowoczesnych rodziców WhyCry Mini, które bezbłędnie określi przyczynę płaczu dziecka. Ale czy można całkowicie polegać na tej innowacyjnej metodzie?

Osobisty tłumacz Twojego maleństwa

Płacz niemowlęcia często wywołuje w nas frustrację i zmęczenie. Dlaczego? Ponieważ w większości przypadków nie rozumiemy przekazywanych przez malucha sygnałów. Gdy płacze, szukamy przyczyny "na oślep". Sprawdzamy pieluszkę, podajemy pierś/butelkę, przytulamy, a gdy to wszystko nie przynosi żadnego efektu, uruchamiamy wyobraźnię i gubimy się w domysłach.

Płacząc, niemowlak podejmuje próby komunikacji z Tobą. Stara się przekazać Ci, czego w danej chwili potrzebuje. Nierozumiany płacz może mieć negatywny wpływ na jego rozwój emocjonalny i intelektualny, pomijając już kwestię Twojego samopoczucia.

Źródło: QElements

WhyCry Mini to urządzenie stworzone przez rodziców dla rodziców. Dzięki WhyCry Mini możesz zaoszczędzić stresu zarówno sobie, jak i swojemu dziecku. Wczesna umiejętność trafnego rozpoznawania i zaspokajania rzeczywistych potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego duetu, opartego na zaufaniu i miłości. To innowacyjne urządzenie pozwoli Ci na poprawną interpretację płaczu już od pierwszych chwil życia dziecka.

Wzór na płacz

Naukowcy odkryli, że wszystkie niemowlaki płaczą tak samo. Nie ważne jakiej są narodowości, gdzie mieszkają i jakim językiem posługują się ich rodzice. Z przeprowadzonych na ponad 100 niemowlakach (różnych narodowości) badań wynika, że istnieje uniwersalny wzór płaczu, dzielący go na pięć różnych kategorii. Należą do nich: głód, rozdrażnienie, zmęczenie, stres i znudzenie.

Każdy z nich charakteryzuje się inną częstotliwością, wysokością oraz natężeniem dźwięku, dzięki czemu WhyCry Mini po 10-sekundowej analizie może bezbłędnie wskazać przyczynę płaczu. Urządzenie to stworzono w oparciu o wyniki badań nad problematyką niemowlęcego płaczu oraz o uzyskane dzięki nim dane statystyczne.

Źródło: QElements

Jaki jest WhyCry Mini?

Źródło: QElements

 • lekki - waży zaledwie 108 g;
 • mały - mierzy zaledwie 7,8 x 7,8 x 2,3 cm, z łatwością zmieści się więc w damskiej torebce czy kieszeni;
 • poręczny - opływowy kształt, nowoczesny design;
 • łatwy w obsłudze - wyposażony w pięć kolorowych lampek, które wyraźnie wskazują przyczynę płaczu;
 • wiarygodny i uniwersalny - identyfikuje przyczynę płaczu dziecka z 95% dokładnością;
 • szybki - wynik otrzymujemy po 10 sekundach nieprzerwanego płaczu.

Ale czy na pewno?

Jak każdy wynalazek, tak również i ten wzbudza wśród rodziców wiele emocji i pytań. Wątpliwości z reguły znikają po kilku dniach stosowania WhyCry Mini, ustępując miejsca zachwytowi i uznaniu. Testujące go mamy potwierdzają jego wysoką skuteczność i wiarygodność.

Analizator płaczu WhyCry Mini:

 • posiada certyfikat CE oraz FCC;
 • był testowany na całym świecie. Wyniki testów potwierdzają 95% wiarygodność tego innowacyjnego urządzenia;
 • otrzymał poparcie światowych ekspertów m.in. hiszpańskiego i japońskiego Stowarzyszenia Pediatrów;
 • otrzymał liczne nagrody m.in. Złoty Medal na targach INPEX w USA;
 • został wyróżniony w prestiżowym konkursie Mother&Baby w Wielkiej Brytanii.

Jak działa WhyCry Mini?

Ten nowoczesny wynalazek wyłapuje fale dźwiękowe wydawane przez dziecko, przesyła zdobyte informacje do wbudowanego procesora, a następnie analizuje i odkodowuje płacz. Porównuje go z pięcioma uniwersalnymi wzorami płaczu i za pomocą intuicyjnych lampek wskazuje jego przyczynę. WhyCry Mini z niemal 95% dokładnością wskaże nam, czy malec jest głodny, śpiący, zestresowany, znudzony czy rozdrażniony (ta opcja obejmuje także odczuwanie bólu).

Dla wielu rodziców WhyCry Mini to spełnienie najskrytszych marzeń. Dzięki niemu są w stanie znacznie szybciej zinterpretować płacz dziecka i zaspokoić jego potrzeby. "Tłumacz niemowlęcego płaczu" to niezastąpiona pomoc. Dodaje otuchy, umacnia w przekonaniu, że działamy w dobrym kierunku i oszczędzamy dziecku niepotrzebnych nerwów i stresu.

Źródło: QElements

1 2 Następna strona

Podobne artykuły na MójNiemowlak.pl:

 • Dlaczego niemowlak płacze? Poznaj najczęstsze powody płaczu niemowląt? Co niemowlaki chcą nam przekazać płaczem? Głód, brak bliskości, ząbkowanie, kolki...
 • Płaczący niemowlak - co robić, by nie zwariować? Poznaj zasady postępowania w przypadku płaczących niemowląt. Co robić, gdy niemowlak płacze? Jak sobie radzić, gdy niemowlę...
 • 20 rad na dobry sen Poznaj rady na dobry sen niemowlaka. Co robić i jak postępować, aby Twoje dziecko samodzielnie zasypiało i spało spokojnie? Kiedy...

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

 • whycry mini opinie
 • rozpoznawacz płaczu dziecka
 • rozpoznawacz płaczu
 • why cry opinie
 • rozpoznawanie płaczu dziecka
 • analizator płaczu dziecka

Komentarze (9)

17 luty 2012, 14:40

ryba

Brzmi obiecującą. Ciekawe urządzenie.

19 luty 2012, 22:21

Wiktoria

Urządzenie przetestowałam na drugim dziecku. Jak dla mnie rewelacja. Używałam go 5 miesięcy po czym sama nauczyłam się rozpoznawać płacz dziecka. Polecam wszystkim świeżo upieczonym lub oczekującym maleństwa mamom. Znacznie ułatwia i usprawnia opiekę nad noworodkiem i małym niemowlęciem. Zamiast zastanawiać się o co dziecku chodzi możemy szybko działać. Dzięki temu urządzeniu Mati płakał bardzo mało i bardzo krótko. Teraz jest szczęśliwym i radosnym ośmiomiesięczniakiem

25 luty 2012, 07:59

Zośka

Super! Ja teraz jestem w ciąży i płacz to jedna z tych rzeczy, która nas najbardziej przeraża.

27 marzec 2012, 10:10

NATI

O tym urządzeniu słyszałam jeszcze będąc w ciąży ale nie planowałam tego zakupu (i tak miałam ich sporo więc uznałam, że "ten" mogę sobie odpuścić). Spotkała mnie miła niespodzianka, gdy w prezentowym pudełku z okazji narodzin synka znalazłam WhyCry Mini. Testuję go od 4 tygodni. Jest super a co najważniejsze świetnie się sprawdza. Nie wiem jak bym dała radę bez niego. Wynalazcy - powinni dać Nobla!

14 kwiecień 2012, 10:51

Magda

Bardzo fajne. Ile to można sobie stresu zaoszczędzić i dziecku.

1 styczeń 2013, 11:49

gosc

patrzac na komentarze wszedzie dokladnie to samo pisza, ktos siedzi i przekleja gdzie się da.

Z obserwacji 3 dni, analizator na zmiane podczas jesdnego placzu pokazuje rozdraznienie,głod, znudzenie a nawet i sen.
Czyli dziecko chce wszystko na raz?? jakies nie zdecydowane chyba

9 luty 2013, 12:28

mon

dokładnie,ktoś siedzi wkleja i my mamy w to wierzyć , ohi jedna wielka ściema ,każde dziecko płacze inczej inna barwa głosy ton itd urzadzenie na bank nie rozpozna lepiej niż człowiek o co kaman takiemu maluszkowi ~!!!!!!!!

26 styczeń 2014, 12:35

pzdr

Niestety prędzej uwierzę w darmową aplikację do smartphona niż w to "cudo".

Jeśli ktoś twierdzi, że why cry pomaga mu przy kolejnym dziecku (czyli wtedy, gdy już samodzielnie potrafi rozpoznać nastroje dziecka) ZWYCZAJNIE KŁAMIE.

Prędzej uwierzę w darmową aplikację do smartphona niż w sponsorowane opinie.

22 grudzień 2015, 19:34

zachary

Nie wierzę w ten analizator i dlatego go nie kupiłam, chociaż to bardzo ciekawy gadżet. Nie jest mi potrzebny, ponieważ mój syn jest bardzo spokojnym dzieckiem :)
 

Zapraszamy do dodawania komentarzy:

 
X Zamknij