Gdzie kupić ładne ubranka online?

Odpowiedz

Gdzie kupić ładne ubranka online?

Jak w tytule- gdzie kupujecie fajne ubranka dla maluszków? Szukam głównie sklepów online, bo nie mam czasu na latanie po galeriach i szperanie po wieszakach ;) W sumie zależy mi na stosunkowo dobrej jakości, ale też w miarę przyzwoitej cenie. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

karolinka09

Ja ostatnio częściej kupuje w escallante pl tam masz promocję teraz -20% jak się zapiszesz na newsletter. A ubranka to głownie markowe bawełniane więc jest oki.
Teraz mi wyleciała z głowy nazwa innego... ale to może za chwilę:)

merina

A szukasz czegoś konkretnego? Ja rozglądam się za tiszertami na lato dla synka, najlepiej z bawełny, ale takiej co przeżyje pranie itd. :)

aniela85

W sieci można znaleźć pełno sklepów z ubrankami.

stworek

Sprawdź sobie [zaloguj się by zobaczyć link] :) dla mnie bezkonkurencyjna jakość i ceny przystępne. Moja Zosia uwielbia ubranka z tego sklepu :)

olencja

też lubię ciuszki z 5-10-15. Ceny faktycznie są w porządku, a podoba mi się, że jest duży wybór dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Za jednym zamachem robię zakupy dla całej swojej trójki :D

littlekasia

Dużo słyszałam o 5-10-15 bo juz szwagierka chwaliła się zakupami w tym sklepie. Skusiłam się na kilka tiszertów i bluzę dresową :) Jakość fajna, miłe w dotyku materiały, a wcale wiele nie zapłaciłam! :D

karolinka09

Odpowiedz:

X Zamknij