Sklepy dla dzieci

Odpowiedz

Sklepy dla dzieci

Jakie są Wasze ulubione sklepy dla dzieci ? Gdzie kupujecie ubranka, zabawki czy innego typu akcesoria ? Interesują mnie zarówno te stacjonarne jak i online :)

ploteczka

Ja bardzo zadowolona jestem z http://materacyk.pl/ zamawiałam tam materac i poduszkę anatomiczną do karmienia. Bardzo szybka przesyłka, rzeczy świetne :)

Tuliluli

Jeśli chodzi o wszystko co wymieniłaś to spokojnie znajdziesz to w [zaloguj się by zobaczyć link]. Ja sama myślałam do tej pory, że mają tam tylko ubranka a okazuje się, że asortyment zabawek i akcesoriów zarówno dla dzieci jak i dla mam jest całkiem pokaźny :)

pikolo

Z 5.10.15 uwielbiam ubranka- mają super jakość bluzek i spodni dresowych :) Fajnie, że równiez ceny są całkiem przystępne, co chwilę można złapać jakąs promocję. Jeden z moich ulubionych sklepów online :)

littlekasia

Kilkakrotnie robiłam już zakupy w http://sklep.meble-wisad.pl/. Meble, zabawki, pieluchy, pościel. Wszystko bardzo dobrej jakości.

Alija

Chyba każda z nas ma taki sklep, gdzie chętnie i z zaufaniem kupuje rózności dla swoich pociech. @Alija, ja też mam taki sklep, gdzie kupujemy praktycznie wszystko dla swoich dzieci od mebli po skarpetki i zabawki, to dobre rozwiązanie bo wszystko jest w jednym miejscu i sporo się na tym oszczędza czasi u niekiedy nawet pieniędzy. A skoro wszystkie podajecie nazwy to i ja podam, to JagodowyKot, którego szczerze polecam. Mają naprawdę śliczne i dobre jakościowo rzeczy, ja bynajmniej jestem zadowolona z każdego zakupu, koleżannka również, bo też się do nich jakiś czas temu przeniosła. Warto. Pozdrawiam.

Zarka344

Jeśli chodzi o wszelkie akcesoria i zabawki to zaopatruję się w sklepie [zaloguj się by zobaczyć link]. Zwłaszcza, że często mają świetne promocje a wybór jest naprawdę ogromny. Jeśli chodzi o ubranka to z reguły w 5.10.15 bo mają naprawdę śliczne wzory i ubranka same w sobie są bardzo wytrzymałe co często jest ważne przy bardziej żywiołowych maluchach :D

Daphne

Ja uwielbiam robić zakupy w i internecie. Teraz bardzo często kupuję akcesoria oraz zabawki dla dzieci w takim sklepie [zaloguj się by zobaczyć link] mają bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci a także korzystne ceny , lubię robić u nich zakupy.

lollo

ja ostatnio widziałem fajny sklep z ubrankami dla dzieci w necie, jak znajdę link to podeślę

yero

Mój ulubiony sklep to jagodowykot.pl tam maja wszystko od zabawek po meble. Często mają nowe kolekcje, a przede wszystkim dużo rzeczy, których w stacjonarnych sklepach niema. Teraz np dla siostry zamawiałam taką specjalną poduszke do karmienia, szkoda, że jak mój synek był malutki to czegoś takiego nie było.

Zarka344

Ja uwielbiam robić zakupy w i internecie. Teraz bardzo często kupuję akcesoria oraz zabawki dla dzieci w takim sklepie https://www.megasmyk.pl/ mają bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci a także korzystne ceny , lubię robić u nich zakupy.

lollo

Polecam Wam serdecznie sklep [zaloguj się by zobaczyć link], z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto, ubranka są w dobrych cenach i naprawdę porządne.

sanqi3

a co to za sklep jest

rikeve

Ja polecę [zaloguj się by zobaczyć link]- sklep z ręcznie robionymi artykułami dla dzieci i niemowląt. Dobre ceny i oryginalność - każdy ich produkt jest wyjątkowy, bo uszyty na zamówienie :)

wyobrazsobie

Jak widać sklepów jest sporo więc jest w czym wybierać :) A znacie to miejsce [zaloguj się by zobaczyć link] ? Szeroka oferta i cenowo też wygląda to bardzo atrakcyjnie. Ja staram się generalnie prowadzić ekologiczny styl życia więc taka oferta do mnie przemawia :)

evelajna

Odpowiedz:

X Zamknij