Szukam pomysłu na prezent dla niemowlaka!!!

Odpowiedz

Szukam pomysłu na prezent dla niemowlaka!!!

Witam dziewczyny! Pomóżcie mi wybrać prezenty dla niemowlaków :-) Muszę kupić dla maluchów w wieku: 2 miesięcy, 6 miesięcy i 12 miesięcy. Na pewno macie jakieś fajne sprawdzone pomysły - podzielcie się nimi proszę :-)

babeczka

ja wczoraj kupiłam OŚMIORNICZKĘ DO KĄPIELI. Na opakowaniu piszą że to od 12 miesiąca życia ale myślę że już dużo młodsze dzieci mogą korzystać z tej świetnej zabawki :-)

martula

Polecam - Stolik interaktywny - Smoby Cotoons dla półroczniaka :-) Dla roczniaka jakiś jeździk lub zabawkę interaktywną (szczeniaczek uczniaczek lub garnuszek fischer price). Gożej z maluszkiem 2-miesięcznym ... może jakaś mata edukacyjna, grzechotki lub po prostu ubranka (zawsze mile widziane przez rodziców).

24hmamnka

Mogę podać Ci pomył dla rocznego malca bo niedawno to przerabiałam. Polecam klocki LEGO DUPLO!!! To super świetna zabawka którą można rozszerzać o inne elementy - jest ich cała masa ;) Na pewno wybierzesz coś czego szukasz :-) Dobre jest również to, zę klocki te możesz kupić w szerokim wachlarzu cenowym - możesz przeznaczyć na nie 50 zł a możesz kupić zestaw za 350-500zł. Dzieci je uwielbiają - są dla nich bezpieczne i co najważniejsze są niezniszczalne

anula15

ja też stoję przed wyborem zabawek dla 3 miesięcznego synka. Rodzina prosi o jakąś podpowiedź ale nie nie bardzo wiem co mam im doradzić bo takiemu maluszkowi to niewiele potrzeba ;) Ale doszłam do wniosku, że mogą przecież kupić zabawkę która przyda się później np. za 4-8 miesięcy. Maluszek rośnie tak szybko że zanim się nie obejrzymy a już z nich wyrośnie.

zeberka82

polecam artykuł

http://mojniemowlak.pl/zabawki/zabawki-dla-niemowlaka.html

pamiętajmy że zabawki nie mają być tylko ładne wizualnie ... one muszą spełniać pewne standardy! Muszą być bezpieczne i wykonane z bezpiecznych surowców. W tym artykule piszą o tym szerzej

Ewka

dzięki! Artykuł przeczytałam :-) Ale nadal uważam że opinie innych mam to to na czym zależy mi najbardziej ;) ;)

babeczka

dla 2 miesięcznego brzdąca dobrym prezentem jest karuzelka, leżaczek lub mata edukacyjna, dla 6 miesięcznego wszystko co gra po naciśnięciu czyli grające książeczki gumowe, organki ze zwierzęcymi odgłosami itp. Dla roczniaka jeździk, odpychacz, klocki drewniane, pierwsza lala lub samochód :-)

Gosiaczek

Gosiaczek ma rację z tymi zabawkami dla 6 miesięcznego niemowlaka - mam córeczkę w tym wieku i ona również uwielbia i fascynuje się wszystkimi wydającymi głosy i dźwięki zabawkami. Sprawia jej to wiele radości, którą okazuje całym ciałem :-)

24hmamnka

Mam miesięcznego synusia i muszę powiedzieć że tak maleńkie dziecko najbardziej cieszy się na widok mamy. Zadną zabawką jeszcze się nie bawi i nie bardzo zwraca uwagę na karuzelkę, która wisi nad jego łóżeczkiem. Nie wiem jak to będzie za miesiąc, ale niemowlaki przecież bardzo szybko rosną, bardzo szybko się rozwijają i bardzo szybko zdobywają nowe umiejętności ... jestem więc za tym aby zabawki kupować na wyrost. To co że teraz maluch ma 1 miwsiąc? Zanim się obejrzymy będzie miał pół roczku i większość grzechotek pójdzie w zapomnienie. Można więc kupić zabawkę dla dziecka 6+ lub nawet 12+ i maluch na pewno się ucieszy - jak nie teraz to za 3-4 miesiące :-)

NOEMI

polecam MASKOTKĘ ŚPIOSZEK, KTÓRA USPOKAJA, USYPIA I CZUWA NAD DZIECKIEM. Przytulanka łagodnym, kobiecym głosem śpiewa najpiękniejsze polskie kołysanki. Po przebudzenia się dziecka śpioszek sam się załącza i śpiewa kołysankę. Co najważniejsze można zabawkę wyprać - trzeba tylko wyjąć moduł dźwiękowy.

Gosia_7

Cytat:
Mam miesięcznego synusia i muszę powiedzieć że tak maleńkie dziecko najbardziej cieszy się na widok mamy. Zadną zabawką jeszcze się nie bawi i nie bardzo zwraca uwagę na karuzelkę, która wisi nad jego łóżeczkiem. Nie wiem jak to będzie za miesiąc, ale niemowlaki przecież bardzo szybko rosną, bardzo szybko się rozwijają i bardzo szybko zdobywają nowe umiejętności ... jestem więc za tym aby zabawki kupować na wyrost. To co że teraz maluch ma 1 miwsiąc? Zanim się obejrzymy będzie miał pół roczku i większość grzechotek pójdzie w zapomnienie. Można więc kupić zabawkę dla dziecka 6+ lub nawet 12+ i maluch na pewno się ucieszy - jak nie teraz to za 3-4 miesiące :-)

Też prawda! Dzieci tak szybko rosną!

Gosiaczek

Cytat:
polecam MASKOTKĘ ŚPIOSZEK, KTÓRA USPOKAJA, USYPIA I CZUWA NAD DZIECKIEM. Przytulanka łagodnym, kobiecym głosem śpiewa najpiękniejsze polskie kołysanki. Po przebudzenia się dziecka śpioszek sam się załącza i śpiewa kołysankę. Co najważniejsze można zabawkę wyprać - trzeba tylko wyjąć moduł dźwiękowy.

A gdzie ją można dostać? Ile kosztuje?

babeczka

Ja kupowałam ją na allegro za jakieś 70 zł poniżej przesyłam Ci linka do podobnej aukcji

http://allegro.pl/spioszek-pozytywka-baby-love-piesek-i2884509787.html

Zabawka jest firmy Baby Love a do wyboru są:
królik
myszka
piesek
miś
kotek

Są naprawdę superaśne!!! Moje dziewczyny są już dość duże a i tak jak dostały te zabawki (każda swoją) to się z nimi nie rozstają ;)

Gosia_7

My znajomym kupowaliśmy gotowe zestawy na www.gigapaka.pl - spory wybór w różnych cenach. Polecam

lkj11

Odpowiedz:

X Zamknij