Co na wypadanie włosów?

Odpowiedz

Co na wypadanie włosów?

Co można zaradzić na wypadanie włosów? Nie jestem jakoś specjalnie osłabiona czy też po ciąży a mimo to moje włosy dość mocno wypadają. Staram się kupować suplementy, którymi się wspomagam, nie przesadzam ze stylizacją i kosmetykami a mimo to na szczotce codziennie widzę więcej włosów niż moim zdaniem powinno ich wypadać przy codziennym czesaniu.

Truskaweczka

na wypadanie włosów najlepsza biotyna i skrzyp

bimko

Warto także pomyśleć o zmianie diety na bogatszą.

stworek

Zmień diete

toxben33

Warto też pomyśleć o płukankach z pokrzywy. To świetny sposób na wypadanie włosów.

LittleWomen

Dieta nie dobra jest

jacekm53

Dieta nie jest dobra? :D

kiedysbedemama

Możesz nie czuć się osłabiona, ale jednak organizm "dostał nieźle w kość". Bardzo dużo kobiet traci włosy po ciąży, normuje się to zazwyczaj po kilku miesiącach. Tutaj przeczytasz na temat wypadania włosów po ciąży: https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/photos/a.106510953199910.1073741828.106258163225189/110525946131744/?type=3&theater

aneczkaML

Ja biorę skrzyp na włosy żeby lepiej wyglądały i poprawa jest :) zawsze można też iść na [zaloguj się by zobaczyć link] też są super efekty i bardzo ładnie naturalnie to wygląda, nawet jak ktoś nie ma problemów z wypadaniem a po prostu ma słabe cienkie włoski

Tuliluli

Mocny napar z liści pokrzywy pity 3 razy dziennie po szklance. Do tego olej z wiesiołka w kapsułkach (najlepszy polski Gal). Włosy powinny przestać wypadać po ok miesiącu regularnego stosowania.

MISSbutterfly

Ja też właśnie szukam czegoś przeciw wypadaniu włosów. Myślałam o jakiejś odżywce czy balsamie do włosów. Kumpela polecała mi kosmetyki ze sklepu himalayaherbs [zaloguj się by zobaczyć link]. Czy któraś z Was kupowała może takie kosmetyki? Ostatnio w sumie jest szał na kosmetyki naturalne a te do takich należą. W sumie nic nie szkodzi spróbować.

Wikita

Sprawdź sobie [zaloguj się by zobaczyć link] i podobne wpisy na ten temat, wszystko jest wyjaśnione, sporo tez wskazówek odnośnie pielęgnacji włosów :)

Disic

Odpowiedz:

X Zamknij