prezent dla siostry

Odpowiedz

prezent dla siostry

Witajcie Pisze do Was z pytankiem , chce abyście mi poradzili. Chce ,mojej siostrze zrobić wyjątkowy prezent urodzinowy tak by zapamiętała ten dzień i by był wyjątkowy. Pomyślałam o tym aby wybrać lot w tunelu aerodynamicznym coś takiego [zaloguj się by zobaczyć link] ona lubi takie rzeczy :) Jak myślicie fajny pomysł ? Był ktoś ? Doradźcie mi :)

lollo

Jak chcesz aby zapamiętała to musi to być jakiś materialny prezent. Może coś z bielizny? popatrz tutaj www.ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska koszulka nocna, lub ciepły szlafrok na długo zostanie w szafie w/g mnie.

oleska23

Może po prostu zabierz ją gdzieś na weekend?

kiedysbedemama

Digital 24 to przedsiębiorstwo zajmująca się sprzedarzą aparatów cyfrowych. Jeżeli nie możesz znaleźć niezawodnego aparatu to szybciutko wejdź na stronę sklepu www.Digital24.pl W swojej ofercie sklep ma Aparat cyfrowy Canon PowerShot G7X Mark II Cashback, który jest najlepszym wyborem.

digital24

Cześć,
piszę akurat na tym forum, bo za dwa tygodnie też są urodziny mojej siostry.
Myślę jednak o bardziej zwyczajnym prezencie, mianowicie o kosmetykach, bo ona lubi dostawać takie prezenty.Zastanawiam się tylko czy kupić jej może jakiejś perfumy czy jednak iść w stronę kosmetyków do twarzy lub ciała.Chciałbym aby była to forma po prostu paczki, którą dostanie w dzień urodzin.
Dlatego wybrałam drogerię internetową http://www.rossmann.pl/drogeria-online pomysł ten spodobał mi się u mojej koleżanki, która taką właśnie formą zrobiła prezent urodzinowy dla swojej mamy.
Jej mam bardzo się ucieszyła i byłą miło zaskoczona.
Co sadzicie o moim pomyśle czy ktoś może kupował na tej stronie internetowej?

halina450

ja od mamy dostałam kosz z kosmetykami i był wśród nich balsam [zaloguj się by zobaczyć link] zwykle sceptycznie podchodzę do tego typu produktów, więc najpierw stał trochę na półce, ale w końcu zaczęłam go używać no i przyznam, że jestem zdumiona! dlatego polecam, prezent jak najbardziej udany ;)

Sarge

Zegarek moim zdaniem jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Wystarczy rzucić okiem na przykład na zegarki marki Atlantic https://zegarmistrzlodz.com.pl/atlantic-c-5.html . Moim zdaniem to świetna opcja na prezent zarówno dla faceta, jak i dla kobiety.

fela

Ja bym wybrała coś co będzie praktyczne dla tej osoby.

eroros

Ja podobnie. Najczęściej po prostu pytam.

MalaMi

Też poszedłbym z wyborem w coś co będzie praktyczne, to chyba najważniejsze jest przy takim wyborze.

Ramona13

Ja kupiłam mojej w tym roku kolczyki. W zeszłym - łańcuszek.

MalaMi

Prezent musi wzbudzać też emocje. A takowe gwarantuje [zaloguj się by zobaczyć link] myselfbook ze wspólnymi zdjęciami z siostrą. Z dużego wyboru szablonów na pewno znajdzie się taki, który nam przypasuje i będzie można przystąpić do tworzenia projektu albumu według własnego uznania.

Brithy

Fotoksiążka to świetny pomysł. Wiele osób teraz na to stawia.

LittleWomen

Lot w tunelu aerodynamicznym to fajna sprawa,ale na krótko. Pomyśl tez o jakiś dodatku, książka, płyta, fajny modny ciuch, coś co będzie na dłużej i dopasowane do gustów i upodobań Twojej siostry.

MamaToJa

Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent sa książki. Polecam dyskont książkowy Aros [zaloguj się by zobaczyć link] . Mają 130000 tytułów dostępnych od reki. Aktualnie sa promocje na książki do -35%. Oferują bardzo tanią wysyłkę - juz od 2,99

Wikita

Odpowiedz:

X Zamknij