Wakacje 2017

Odpowiedz

Wakacje 2017

Sporo znajomych wyjeżdza na wakacje bez dzieci ale co zrobić z pociechami? Moje są za małe aby zostawić je same pod opieką innych osób czy wysłać na jakiś obóz. Ja bym tak nie mogła jechać bez moich maluchów dlatego wybieram się w tym roku na wakacje rodzinne do Primavera w Jastrzębiej Górze. Maja tam specjalny pakiet z noclegami, wyżywieniem i zorganizowanymi zajęciami dla dzieci i dorosłych. Nikt tam nie będzie się nudził podczas pobytu. Jak dla mnie to świetna opcja - wyjazd z dziećmi to super sprawa.

Wikita

Ja uważam, że warto od najmłodszych lat zabierać dziecko ze sobą i przyzwyczajać je do różnych warunków. Można śmiało pomyśleć o jakimś ciekawym wyjeździe, na przykład słyszałam, że Azory to super kierunek. Polecam zapoznać się z ofertą czarteru jachtu: http://www.globtourist.com/czarter-jachtow-azory.html . To całkiem ciekawa opcja.

fela

Wiele osób zostawia dzieci u dziadków. Ja tego nie pochwalam.

MalaMi

W tym roku jadę sobie na Węgry rowerkiem z moimi kumplami!

noskek

Cześć! Muszę zorganizować ankietę dotyczącą tegorocznych wakacji i nie wem w ogóle jak się za to zabrać. Co myślicie o takich firmach jak ta: http://analiza-ankiet.pl/prezentacja-wynikow-ankiety ? Moim zdaniem całość wygląda fajnie, a wy co o tym myślicie?

noskek

Zrób sama! W sieci jest mnóstwo darmowych programów.

MalaMi

A ja zapraszam w moje rodzinne strony :)
[zaloguj się by zobaczyć link] to świetne miejsce na wypoczynek z dzieckiem. Cisza, spokój, ciekawe widoki. Nie jest też daleko do Lublina, Zamościa - tam można zwiedzić sporo zabytków, w okresie wakacyjnym jest sporo atrakcji dla dzieci w okolicach centrum Lublina.

mama88

Ja w tym roku jadę sobie z rodzinką do Kołobrzega.

eroros

Ja wiem co ludzie widzą w wakacjach nad morzem. Przecież tam jest tak tłoczno...

LittleWomen

To prawda - tłok ogromny. My w tym roku jedziemy do Chorwacji.

MalaMi

Są jeszcze nadmorskie miejscowości gdzie nie ma tłumów, owszem jest wzmożony wakacyjny ruch, ale generalnie nie jest źle. Da się jeszcze czasami pospacerować w miarę pustą plażą.
Jedna z takich miejscowości gdzie fajnie można spędzić czas z dziećmi nawet tymi małymi to Kąty Rybackie, są tam apartamenty Marina [zaloguj się by zobaczyć link]

vika

Chorwacja to świetny kierunek! Byłam tam dwa lata temu.

LittleWomen

Z pociechami to tam gdzie mają odpowiednie zaplecze: plac zabaw, baseny, park linowy, ZOO. Dzieci szybko się nudzą i spacery po pustych plażach to nie dla nich, zdecydowanie fajna zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Dużo kurortów nadmorskich ma takie atrakcje.

MamaToJa

Ja nie jestem zwolenniczką podrzucania dzieci komu popadnie i wyjazdu bez nich. Jest mnóstwo fajnych opcji na urlop rodzinny. Byłam kilka razy na festynie w Białce Tatrzańskiej https://festynbialczanski.pl/ i szczerze go polecam zwłaszcza rodzinom. Nie ma mowy o nudzie, bo atrakcji jest całe mnóstwo.

Truskaweczka

No takie wyjście byłoby najlepsze.

Makowa_Panienka

Odpowiedz:

X Zamknij