szkolenie dla nauczycieli

Odpowiedz

szkolenie dla nauczycieli

Witajcie moi mili, rok temu na świat przyszedł mój ukochany Synek Fabian. Bardzo się cieszę, że jest z Nami, i na ten moment mimo, że nie był planowany nie wyobrażam sobie bez niego mojego życia. Niestety z uwagi na kończący się urlop macierzyński muszę wrócić do pracy. Ubolewam nad tym bo uważam, że mój skarb nie jest na tyle samodzielny aby chodzić do żłobka. Stąd też w okresie mojej pracy będzie się nim zajmować moja Teściowa. Zanim zostałam mamą pracowałam w szkole podstawowej ucząc języka angielskiego jednak był to dość krótki epizod gdyż zdążyłam przepracować jedynie 1 rok. Z uwagi na atmosferę między kadrą nie chciałabym wrócić w to samo miejsce więc planuję szukać czegoś nowego. Obawiam się jednak, że małe doświadczenie będzie przeszkadzać przyszłym pracodawcą więc wpadłam na pomysł aby może odbyć jeszcze jakieś dodatkowe szkolenia, które wzbogacą nieco moje umiejętności. Wczoraj mając nieco więcej czasu poszperałam nieco w necie i tak natrafiłam na http://orke.pl/ . Co sądzicie o tego typu szkoleniach?Myślicie, że warto spróbować a jeśli tak to na jaki rodzaj się zdecydować? Pozdrawiam Was gorąco.

amanda7

Posty: 7

 
Z pewnością takie szkolenia przydadzą sie w pracy nauczyciela. A nie myślałaś o szkoleniu trochę innych umiejętności? Może zainteresuję Cię szkolenie organizowane przez [zaloguj się by zobaczyć link]? Poznasz tam nie tylko techniki panowania nad stresem, rozwoju inteligencji emocjonalnej, czy wzmocnienia odporności psychicznej. Wszystko to przydaje się zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

ela677

Posty: 15

 
Zobacz sobie jeszcze ofertę warszawskiego Centrum CBT, bardzo często pojawiają się interesujące szkolenia. Teraz najbliższe skierowane do nauczycieli i pedagogów będzie dotyczyło zachowań autoagresywnych i samouszkadzania u dzieci i młodzieży. Temat bardzo na czasie

oyya

Posty: 66

 

Odpowiedz:

X Zamknij