Hobby, wasze zainteresowania

Odpowiedz

Hobby, wasze zainteresowania

Cześć wam! Chciałabym dowiedzieć się jakie hobby macie i co lubicie robić w wolnym czasie? Są tu jakieś kobiety- fanki sportu? Oglądacie dziś mecz Polski? Ja wciągnęłam się ostatnio w zakłady sportowe i obstawiłam dziś, że Polska wygra. Trzymam mocno za nich kciuki. Jeżeli was interesuje ten temat to polecam: [zaloguj się by zobaczyć link]

Gabi88

Hobby to też temat rzeka, ja w sumie lubię... czytać. A obstawianie to nie hobby tylko nałóg i hazard.

rejtanka

Przede wszystkim - cześć wszystkim :)
na hobby niewiele czasu zostaje - praca, dom - wiadomo ;) staram się kiedy tylko mogę uruchomić trochę endorfin - czyli sport.

wyobrazsobie

Dokładnie, coraz mniej czasu na pasję i zainteresowania.

stworek

Skąd ten czas znaleźć? Musi być jakiś sposób!

Makowa_Panienka

Trzeba lepiej organizować czas. I planować wszystko, nawet rozrywki :).

LittleWomen

Dokladnie, jak mamy dobrze zorganizowany czas, nie marnujemy go na glupoty i nie przecieka nam przez palce - to mozemy wszystko. Ja np uwielbiam ogladac siatkowke (w LO gralam nawet w druzynie szkolnej) i zawsze znajde te 2-3 godzinki na mecz w wekend. W koncu niedlugo rusza nasza PlusLiga i znow bede sie emocjonowac, ogladajac mecze mojej ulubionej druzyny - ONICO Warszawa. Moze w koncu, po podpisaniu 3-letniej umowy tytularnej ze sponsorem - Grupa ONICO - powalcza o najwyzsze cele w lidze, czyli o MP?

Wikita

U mnie nie ma z tym problemu. Oprócz na obowiązki, jest również czas na hobby.

MalaMi

ja mam czas na hobby, ale ja za to mam bardzo proste hobby i nie zobowiązujące, lubię wchodzić na portale muzyczne np http://www.electronicbeats.net/pl/ możemy poczytać o wielu ciekawostkach na przykład sceny Electronic Beats i przy tym posłuchać muzyki :)

bimko

Moje hobby - [zaloguj się by zobaczyć link]

louisepox

Suplementy są Twoim hobby? To dość nietypowe zainteresowania...

LittleWomen

Mam teraz w planie zacząć biegać. Przyznaje, że nie lubię tego, ale te wszystkie biegające dziewczyny świetnie wyglądają. Może metoda małych kroczków polubię ten sport.

ladymama

Jak tylko mam chwilę wolnego staram się spędzać czas aktywnie, dużo spaceruję, lubię też basen i wyjścia do teatru. Bardzo często odwiedzam teatr szekspirowski, jak ktoś jest z okolicy Gdańska, to polecam [zaloguj się by zobaczyć link] bardzo dobra rozrywka, inna niż kino, organizują również sporo koncertów :)

lizaa

Ja lubię gry. Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem konsoli Nintendo 3ds. Na [zaloguj się by zobaczyć link] można znaleźć naprawdę sporo ciekawych gierek na tę konsolę. A wy co myślicie o takiej formie rozrywki.

lollo

Nintendo ? Całkiem fajne hobby, ja akurat pasjonuje się rolnictwem :) Na tyle, że rolnictwo stało się dla mnie sposobem na życie, na zarabianie :) Aktualnie prowadzę małą wypożyczalnie Ursusów i z pomocą części ze strony https://www.twojazagroda.pl/pl/c/C-330/57 także warsztat :)

RomanO

Odpowiedz:

X Zamknij