Co aktualnie czytacie?

Odpowiedz

Co aktualnie czytacie?

Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?

alicjaa90

Aktualnie czytam "Ścieżki przeszłości" E. Kowalskiej, o młodej dziewczynie, która straciła wszystko, jednak potrafiła odbudować swój świat na nowo - szczerze polecam, zwłaszcza jeśli lubicie powieści obyczajowe.

karolinaa86

Ja czytam Sumlińskiego,w szystko co wyda :D

Portos

Ciemno prawie noc - Joanny Bator

kmurka

Ballada o pewnej panience

viurka

Ja sobie teraz czytam gazetę powszechną :)

licealista

Ja właśnie zaczęłam Gra Geralda Stephena Kinga, zaczyna się miodnie :D Jak coś opis na [zaloguj się by zobaczyć link]

Daphne

Ja zaczęłam czytać kolejną książkę Bondy. Nie potrafię się od nich oderwać.

LittleWomen

Achaje polecam :)
---
[zaloguj się by zobaczyć link]

gabagaba44

ja prokurator

wika66

U mnie ostatnio książki poszły trochę bardziej w odstawkę, bo nie zaliczam ebooków do książek, ale za to stale i tak staram się poszerzać swoją wiedzę i horyzonty. Aktualnie od kilku dni siedzę i zaczytuję się w blogu [zaloguj się by zobaczyć link], który poświęcony jest motywacji. Mam potrzebę, by wiele w swoim życiu zmienić (oczywiście na lepsze), więc tego typu poradniki są na wagę złota, szczególnie, że są darmowe i można z nich skorzystać, gdy tylko znajdzie się chwilę wolną.

Juudka

aktualnie czytam trzecią część Harrego Pottera

margus

Bambino Inga Iwasiów

Kasjopeja

W tym momencie Podziemny Krąg :)

Rotlerenijrak

Ja teraz głownie śledzę różne portale internetowe, które publikują ciekawe artykuły, głownie o zdrowiu, urodzie, ale również o sytuacjach z życia codziennego. Ostatnio zaczęły się pojawiać w moim związku rożne problemy, więc próbowałam im zaradzić i szukałam wskazówek w internecie. tak się wciągnęłam, że każdego dnia czytam sobie już z przyzwyczajenia. Zostawię wam link do jednego z moich ulubionych portali: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/3
Tematy zawsze aktualne :)

fit_Anna

Odpowiedz:

X Zamknij