Prezent pod choinkę dla męża

Odpowiedz

Prezent pod choinkę dla męża

Witam Kochane Mamy, w te Święta będziemy obchodzić z mężem naszą trzecią rocznicę ślubu.Chciałabym zrobić mężowi wyjątkowy ale i praktyczny prezent 2 w 1 to znaczy połączyć prezent pod choinkę razem z tym na rocznicę ślubu.
Na jedno jestem na pewno zdecydowana, że będzie to ekskluzywny prezent dotyczący garderoby męża.Znalazłam stronę internetową gdzie bardzo spodobało mi się kilka różnych ubrań https://www.lancerto.com/kolekcje/jesien-zima-17-18.html
Bardzo podobają mi się męskie marynarki w kratę.Bardzo chciałabym się Was doradzić Drogie Mamy jaki kolor marynarki mężowi zamówić? Myślałam o kolorze granatowym.
Będę bardzo wdzięczna za Wasze porady.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

caro3132

Moim zdaniem jest jeszcze na to czas!

abawos

Ja dla męża planuję kupić na święta kamerkę sportową w Teletorium. A marynarka to też świetny pomysł.

lottie

a ja ci proponuje zrobić tak jak ja i kupić mu porzadny rejestrator jazdy, moim zdaniem każdy kierowca powinien mieć taki gadżet w samochodzie , tyle wariatów jeździ. Ja zamówiłąm swojemu ten Xblitz P100

pelciaczka

Pewnie każdy prezent będzie dobry, ważne żeby był od serca.

rejtanka

ja w tym roku zamawiam męzowi kosmetyki w Kontigo, juz mam upatrzone co i dla taty i dla męzulka https://kontigo.com.pl/cialo/kosmetyki-meskie.html

ananda

Najlepiej znasz swojego faceta, mój lubi prezenty praktyczne, ostatnio dostał ode mnie trymer beard designer i wiem że się ucieszył używa go często, wybrałam markę którą znam i wiem że nie robią bubli tylko rzeczy solidne i slużące przez lata.

stonka

Wiesz co, przecież jako żona powinnaś wiedzieć co lubi...

Andzka

Ciekawy pomysl.

artoor

Ja tez lubie orginalne wartosciowe i praktyczne prezenty. A zobacz sobie na [zaloguj się by zobaczyć link] może tu wpadnie Ci coś w oko. Ja sobie bardzo chwale ten sklep

orzeszek

Ja w ten weekend wybieram się na przedświąteczne zakupy.

kiedysbedemama

Dla faceta trymer do brody to spoko pomył na prezent, mój mężczyzna ma beard designer i wiem ze bardzo mu przypasowal, w końu nie narzeka ze coś tam sobie krzywo przyciał albo ze maszynka mu szarpie brodę bo wiem ze tak mial przy ktoyms trymerze

stonka

Odpowiedz:

X Zamknij