Sucha skóra

Odpowiedz

Sucha skóra

Mam problem z suchą skórą twarzy :(. Od kiedy pamiętam stosowałam przeróżne kremy nawilżające, maseczki oraz peelingi złuszczające, jednak nigdy nie przynosiło to spodziewanego efektu. W przyszłym miesiącu chcę kupić jakiś dobry krem z apteki. Myślałam o kremie nawilżająco - odżywczym ALGOTHERM Algonutri - [zaloguj się by zobaczyć link]. Czy któraś z Was stosowała ten krem? Czy zauważyłyście jakieś widoczne efekty po regularnym stosowaniu?

anka23

Nie, ale pierwszy lepszy balsam pomoże. Ja mam coś z warszawską wodą, że mnie swędzi całe ciało po kąpieli i niestety, ale co wieczór, te dwie minutki trzeba spędzić, żeby wklepać w siebie balsam - wtedy jest ok. :)

Kasius

nie uzywalam tego kremu, ale z sucha skora bardzo dobrze radzi sobie cetaphil. co prawda jest dosc drogi, ale wydajny. jedynym minusem jest to, ze nie nadaje sie pod makijaz bo jest zbyt tlusty. ale na noc swietny. maja tez emulsje do mycia, ale jej akurat nie polecam :D

littlekasia

ja uzywam od malego kremu nivea i buzię mam okej, nigdy nie kremowalam niczym innym :)

Pikaczu

Ja ostatnio kupiłam świetny krem nawilżający w sklepie ziko dermo. Mają świetny wybór dermokosmetyków i ciekawe promocje

barbara666

O barbara ja też robię tam zakupy, masz rację, ziko dermo to świetny sklep ze świetną obsługą

alina80

Jeżeli jesteś w stanie wydać trochę więcej, to polecam [zaloguj się by zobaczyć link] zabieg na twarz, niestety nie jest tani, ale efekty są naprawdę super

jolka

Ostatnio w ziko dermo ekspedientka poleciła mi świetny krem na suchą skórę, już po kilku użyciach widzę różnicę

barbara666

może spytaj dermatologa?

kadewaja

W aptece ekspedientka powinna doradzić, teraz jest sporo dobrych kremów, aż ciężko wybrać jeden idealny.

Domini09

Ważne jest też jak wykonujesz demakijaż, jak masz suchą cerę. Warto używać delikatnych kosmetyków, które nie podrażniają skóry, dodatkowo ją nawilżając- jakieś mleczka nawilżające, zamiast wacików możesz też używać bawełnianych chusteczek kosmetycznych Tami MyCare, są w Rossmannie, 100% bawełny, są bardzo delikatne.

WalczewskaA

Jak dla mnie zawsze wygrywa oliwka!

niemko

Sucha cera to i pewnie wrazliwa. Ja tak mam uzywam do mycia twarzy plynu micelarnego. Trzeba potem i nawilzyc i natluscic. Ostatnio sprawdza sie maslo shea. Stosowalam tez cethapil i ten najtaniej wychodzi przez net chociaz w wawie znalazlam za 30 zl w aptece na grojeckiej

Luna

Duzo kremu na noc kładź.

niemko

Oliwka!!!

jimmyna

Odpowiedz:

X Zamknij