Remont kuchni

Odpowiedz

Remont kuchni

Hej zaczynam remont w kuchni i wymyśliłam sobie że zamiast kafelek między szafkami położę sobie druk na szkle tak to wygląda [zaloguj się by zobaczyć link] Efekt końcowy jest niesamowity. Co wy o tym sądzicie??

lollo

Posty: 349

 
super sprawa!!!! Też bardzo podobało mi się takie rozwiązanie! Jednak u siebie w kuchni postawiłam na drobną mozaikę i również efekt bardzo ładny

nataliazkrk

Posty: 13

 
Mnie się podoba motyw cegły, [zaloguj się by zobaczyć link] widziałam kilka fajnych aranżacji, tylko zastanawiam się właśnie, czy w kuchni to będzie funkcjonalne rozwiązanie. Chociaż widziałam też gdzieś zdjęcie, że były położone cegły a to szkło bezbarwne i to wszystko nad blatem - myślicie że takie rozwiązanie się sprawdzi?

jolka

Posty: 49

 
Ja uważam, że w przypadku kuchni to najważniejsza jest dobrze zagospodarowana przestrzeń. W przypadku kuchni najlepiej sprawdza się styl minimalistyczny, darujmy sobie niepotrzebne ozdoby które przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się i gotowaniu. Trzeba dobrze się zastanowić nad jej zagospodarowaniem i skomunikowaniem tak żeby np. zmywarka była w pobliżu zlewu i szafek dzięki czemu nie trzeba będzie ganiać po całej kuchni. Wiem, że w kwestii [zaloguj się by zobaczyć link] to mam typowo męskie podejście ale ja po prostu lubię porządek.

SandraBullock

Posty: 399

 
A co myślicie o [zaloguj się by zobaczyć link] w kuchni? Z jednej strony to niezbyt odpowiednie miejsce, z drugiej jednak widziałam mieszkania, gdzie wchodziło się z korytarza budynku bezpośrednio do kuchni i wtedy takie rozwiązanie miałoby sens.

LittleWomen

Posty: 348

 
Fajnie to wygląda ale czy to się czyści normalnymi środkami? Cena spora ale wizualnie świetnie wygląda

Butcher5

Posty: 4

 
Ale to jest genialny pomysł, z tym drukiem. Mojej żonie na pewno się spodoba. Szczególnie, że chcemy urządzić kuchnię bardzo nowoczesną. Znalazłem nawet w internecie [zaloguj się by zobaczyć link] barowe, w różnych kolorach. To będzie idealnie współgrać takie duże akcenty kolorystyczne. Nie wiem jeszcze co z szafkami, ale chyba na jakiś ciemny kolor się zdecydujemy.

vibos

Posty: 1

 
Skoro Ci się podoba to po co pytasz? To nie forumowicze będą chodzić po twojej kuchni. Niemniej jednak powiem Ci, że podzielam twoje zdanie odnośnie efektu końcowego.

Misolus

Posty: 5

 
Motyla noga, nieźle ten druk na szkle wygląda. Faktycznie dość realistycznie, tylko w efekcie końcowym pewnie cena zabija. No, ale czego się dla efektu nie robi? ;) Ja podobne pomysły znalazłem w tym "domu" - http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia,ta3.html - ludzie to naprawdę mają czasem fantazję. Polecam podzielić się tam swoimi dokonaniami, a czerpać i zapożyczać jest naprawdę z czego.

mkudawa82

Posty: 10

 
Też bardzo mi się to podoba. A to mieszkanie - bardzo imponujące!

MalaMi

Posty: 412

 
Też już moja kuchnia domaga się remontu

palesin

Posty: 130

 
Moja także. Może i niekoniecznie remontu, ale odświeżenia.

MalaMi

Posty: 412

 
Super, dzięki :)

Barcz51

Posty: 3

 
Za co dziękujesz? Jak u siebie z kuchnią?

MalaMi

Posty: 412

 
Pewnie za porady dziękują. Ja myślałam o wymianie blatu kuchennego na drewniany, ponieważ drewno we wnętrzach jest teraz bardzo modne. Ale słyszałam, że dużo z tym zabawy.

LittleWomen

Posty: 348

 

Odpowiedz:

X Zamknij