Remont kuchni

Odpowiedz

Remont kuchni

Hej zaczynam remont w kuchni i wymyśliłam sobie że zamiast kafelek między szafkami położę sobie druk na szkle tak to wygląda [zaloguj się by zobaczyć link] Efekt końcowy jest niesamowity. Co wy o tym sądzicie??

lollo

super sprawa!!!! Też bardzo podobało mi się takie rozwiązanie! Jednak u siebie w kuchni postawiłam na drobną mozaikę i również efekt bardzo ładny

nataliazkrk

Mnie się podoba motyw cegły, [zaloguj się by zobaczyć link] widziałam kilka fajnych aranżacji, tylko zastanawiam się właśnie, czy w kuchni to będzie funkcjonalne rozwiązanie. Chociaż widziałam też gdzieś zdjęcie, że były położone cegły a to szkło bezbarwne i to wszystko nad blatem - myślicie że takie rozwiązanie się sprawdzi?

jolka

Ja uważam, że w przypadku kuchni to najważniejsza jest dobrze zagospodarowana przestrzeń. W przypadku kuchni najlepiej sprawdza się styl minimalistyczny, darujmy sobie niepotrzebne ozdoby które przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się i gotowaniu. Trzeba dobrze się zastanowić nad jej zagospodarowaniem i skomunikowaniem tak żeby np. zmywarka była w pobliżu zlewu i szafek dzięki czemu nie trzeba będzie ganiać po całej kuchni. Wiem, że w kwestii [zaloguj się by zobaczyć link] to mam typowo męskie podejście ale ja po prostu lubię porządek.

SandraBullock

A co myślicie o [zaloguj się by zobaczyć link] w kuchni? Z jednej strony to niezbyt odpowiednie miejsce, z drugiej jednak widziałam mieszkania, gdzie wchodziło się z korytarza budynku bezpośrednio do kuchni i wtedy takie rozwiązanie miałoby sens.

LittleWomen

Fajnie to wygląda ale czy to się czyści normalnymi środkami? Cena spora ale wizualnie świetnie wygląda

Butcher5

Ale to jest genialny pomysł, z tym drukiem. Mojej żonie na pewno się spodoba. Szczególnie, że chcemy urządzić kuchnię bardzo nowoczesną. Znalazłem nawet w internecie [zaloguj się by zobaczyć link] barowe, w różnych kolorach. To będzie idealnie współgrać takie duże akcenty kolorystyczne. Nie wiem jeszcze co z szafkami, ale chyba na jakiś ciemny kolor się zdecydujemy.

vibos

Skoro Ci się podoba to po co pytasz? To nie forumowicze będą chodzić po twojej kuchni. Niemniej jednak powiem Ci, że podzielam twoje zdanie odnośnie efektu końcowego.

Misolus

Motyla noga, nieźle ten druk na szkle wygląda. Faktycznie dość realistycznie, tylko w efekcie końcowym pewnie cena zabija. No, ale czego się dla efektu nie robi? ;) Ja podobne pomysły znalazłem w tym "domu" - http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia,ta3.html - ludzie to naprawdę mają czasem fantazję. Polecam podzielić się tam swoimi dokonaniami, a czerpać i zapożyczać jest naprawdę z czego.

mkudawa82

Też bardzo mi się to podoba. A to mieszkanie - bardzo imponujące!

MalaMi

Też już moja kuchnia domaga się remontu

palesin

Moja także. Może i niekoniecznie remontu, ale odświeżenia.

MalaMi

Super, dzięki :)

Barcz51

Za co dziękujesz? Jak u siebie z kuchnią?

MalaMi

Pewnie za porady dziękują. Ja myślałam o wymianie blatu kuchennego na drewniany, ponieważ drewno we wnętrzach jest teraz bardzo modne. Ale słyszałam, że dużo z tym zabawy.

LittleWomen

Odpowiedz:

X Zamknij