Kawa to dobry prezent?

Odpowiedz

Kawa to dobry prezent?

Witajcie Kochani! Tak się zastanawiałam czy na rocznicę ekspres plus dobra [zaloguj się by zobaczyć link] będzie dobrym prezentem? Koleżanka poleciłą mi [zaloguj się by zobaczyć link] Cafe Silesia. Pomożcie i doradźcie! Z góry dzięki za propozycje!

Marcelka1987

Kiedyś dawało się kawę, a teraz to nie wiem ;)

kiedysbedemama

Myślę, że taka kawa i ekspres to świetny pomysł na prezent. Ja sama kupowałam rodzicom taki zestaw na ich rocznicę. Ekspres kupiłam na electro.pl bo ceny mieli najbardziej korzystne i nawet przesyłkę miałam gratis. Wybór jest u nich spory więc myślę, że znajdziesz odpowiedni na prezent.

Marcelina

Kawa zielona jest bardzo dobra a przy tym pomaga schudnąć. Nie wspomnę nawet jaka jest zdrowa ! http://obk.pl/zielona-kawa-magiczny-spalacz-tkanki-tluszczowej/ poczytajcie o niej koniecznie. :)

Gabi

Ja ostatnio moim rodzicom na rocznicę wykupiłam karnety na narty do Zieleńca [zaloguj się by zobaczyć link] , bo to zapaleni narciarze od wielu lat. Byli zachwyceni, więc polecam Ci takie rozwiązanie, karnety, albo wyjazd na weekend w góry to prezent, z którego na pewno się ucieszą :)

Elizabeth43

Moim zdaniem to dobry pomysł na dodatek do prezentu. Ale jako prezent główny bym tego nie kupowała, chyba, że dla smakosza.

LittleWomen

Prezent dobry, tylko musisz na 100% wiedzieć, w jakiej kawie gustuje osoba, która ma zostać obdarowana.

Makowa_Panienka

Dobry pomysł, u mnie raczej jako dodatek do prezentu :)

pomyk34

Ja myślę, że jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli ten ktoś lubi kawę. Ja mogę polecić zapoznanie się z ofertą tej strony http://www.beanbrothers.pl/chemex.html gdzie znajdziecie profesjonalne akcesoria do kawy.

SandraBullock

U mnie również jako dodatek do prezentu ;) Sama lubię robić i dostawać praktyczne prezenty. Może jakiś sweter albo ładna koszula? Fajną ofertę można znaleźć tutaj: [zaloguj się by zobaczyć link] - szybka wysyłka towaru oraz dobra jakość :)

lollo

Zależy dla kogo, jak to ma być prezent oficjalny to jak najbardziej.

stworek

jak dla mnie to dobry, taki praktyczny prezent dla każdego, jeśli ktoś szuka dobrej kawy to polecam sklep EspressoArt

milena243

Dobra kawa jako dodatek do ekspresu ok, sama kawa nie bardzo, teraz już chyba się tak nie daje :P ;)

EKob123

ja kiedyś kupowałam kawę a treraz wolę syrop i np cyrynki w miodzie z imbirem. Robię zestaw z ogródka dziadunia, uważam że kawę może sobie każdy kupić a takie cytrynki czy jakiś fajny syrop nie.

lola

Fajnym prezentem może być ekspres do kawy, a z pewnością taki - [zaloguj się by zobaczyć link] prezentuje się naprawdę ciekawie. Chciałybyście mieć taki ekspres do kawy w swoich domach?

lollo

Odpowiedz:

X Zamknij