Ranking ubezpieczeń

Odpowiedz

Ranking ubezpieczeń

Muszę wybrać ubezpieczenie, ale nawet nie wiem jak się za to zabrać, znalazłem w sieci takie coś: [zaloguj się by zobaczyć link] Myślicie, że jest to dobre źródło?

ygrekson

Najlepsze źródło to Ogólne Warunki Umowy. W 2014 roku na wniosek klientów i polityków Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skontrolował kilkanaście instytucjo i banków odnośnie ich oferty ubezpieczeń na życie w ramach Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych (UFK). Podczas kontroli wyszło na jaw, że w niektórych bankach klienci są wprowadzani w błąd, a sformułowania prawnicze są niejasne. Ukarano wówczas wiele instytucji i banków. Wywołało to ogólną podejrzliwość klientów do tego produktu. Saldo wpłat i wypłat z funduszu stało się ujemne a najgorsza sytuacja była w grudniu ubiegłego roku kiedy to inwestorzy wycofali z funduszy inwestycyjnych 8,3 mld złotych, głównie z PZU SFIO Universum. By uzdrowić sytuację na rynku pod koniec ubiegłego roku Pan Morawiecki osobiście ogłosił monit do przedsiębiorstw o tworzenie dobrowolnych Pracowniczych Programów Inwestycyjnych jako pomysł "dobrej zmiany" na przyszłe emerytury http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie .

necia

Jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie, to ja się ubezpieczyłam tutaj [zaloguj się by zobaczyć link]
Jedno z lepszych ubezpieczeń i na każdą kieszeń , nie ma mowy o tym żeby ktos nie był zadowolony, moi znajomi i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług :)

anomas

ja uważam, że takie ubezpieczenie trzeba mieć bo nigdy nic nie wiadomo.

SandraBullock

Bardzo ciekawą ofertę ubezpieczeń na życie ma Uniqa https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-na-zycie . Osoby starsze pewnie pamiętają ich z czasów, gdy nazywała się Polonia. Ich ubezpieczenie spokojne życie gwarantuje pomoc w przypadku nagłych i przewlekłych chorób. Z pewnością oni nie zostawią w potrzebie. Gdy będzie taka potrzeba zapewnią diagnozę najlepszych lekarzy na świecie.

nianiania

warto mieć takie ubezpieczenie bo nie wiadomo, co tam życie dla nas przygotowało i lepiej być na to ubezpieczonym.

SandraBullock

Ja mam ubezpieczenie na życie od niedawna, ale przetrwać okres karencji będzie trudno.

stworek

Ja większość polis mam w PZU.

kiedysbedemama

taki ranking może rozświetlić sytuację w kwestii tego, do którego ludzie mają największe zaufanie.

SandraBullock

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie na życie zarówno grupowe (PPE) jaki i indywidualne (UFK) to znaczna część Polaków i Polek postawiło na oszczędzanie swoich pieniędzy w Open Life TU Życie S.A. http://www.openlife.pl/produkty/oszczedzanie/ . To drugi co do wielkości ubezpieczyciel w Polsce. Ich oferta ubezpieczenia ochronnego na życie i dożycie jest bardzo atrakcyjna. Chociaż mnie osobiście najbardziej interesuje teraz PPE - Pracowniczy Program Emerytalny. Mam poglądy zbliżone do lewicowych i podobnie jak premier Morawiecki uważam że takie rozwiązanie z powodzeniem powinno nam w przyszłości zastąpić emerytury z ZUS.

Bennet

Takie rankingi niewiele znaczą. Ja już niejednokrotnie wybierałam te w teorii gorsze ubezpieczenia bo po prostu mi bardziej odpowiadały. Obecnie ubezpieczenie na życie mam w PZU i jestem niezwykle zadowolona

MonaKrosna

Nie no, ubezpieczenie na życie jest mega ważne, ja sobie nie wyobrażam nie mieć ubezpieczenia. Teraz mam wykupione w PZU, dobre warunki, jestem na razie zadowolona

pjeterka

ja uważam, że takie ubezpieczenie to podstawa bo nigdy nie wiadomo co nam się przytrafi i na wszystko trzeba być przygotowanym.

SandraBullock

Najbardziej niedoceniane, a według mnie jedno z najważniejszych ubezpieczeń, to turystyczne. Nigdy nie wiadomo co się stanie podczas podróży, więc zawsze należy być ubezpieczonym. Ja zawsze kupuję polisę turystyczną na https://www.polisaturystyczna.pl i jestem bardzo zadowolona :) Oferty są bardzo korzystne!

warszawianka202

od takiego rankingu można zacząć szukanie ale warto porozmawiać z konkretnymi doradcami.

SandraBullock

Odpowiedz:

X Zamknij