Jaką butelkę polecacie?

Odpowiedz

Jaką butelkę polecacie?

Pytanie jak w tytule: jaką butelkę do karmienia niemowlaka polecacie najbardziej? Jakich używacie? Które są godne polecenia? Będę wdzięczna za odpowiedzi ;)

Aga2

Witaj ja używam butelki LOVI MEDICAL.Wykonana z rewolucyjnego surowca (PA) klarownego jak szkło, a jednocześnie całkowicie bezpiecznego dla dziecka (bez bisfenolu A). Posiada ulepszony antykolkowy system odpowietrzania i umożliwia dziecku aktywne ssanie jak przy piersi. Polecam :)

srars003

My od początku używaliśmy butelek firmy Avent - dostałam dwie sztuki w szkole rodzenia więc nie widziałam sensu by kupować inne. Również nie zawierają BPA.
Podczas karmienia maluszka zaworek antykolkowy AVENT otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki a nie do malutkiego brzuszka :-) Polecam

anula15

Wyraliśmy butelki z rodziny Tommee Tippee ponieważ posiadają rewolucyjny system karmienia zaprojektowany tak, aby imitować naturalną giętkość, dotyk i ruch matczynej piersi. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości, można je sterylizować, podgrzewać w mikrofalówce i myć w zmywarce. Również nie zawierają BPA Jest godna polecenia - ma oryginalny kształt ;)

vivrt8

Ja butelkę i cały zestaw do karmienia dostałam w prezencie od teściów. Pani w sklepie doradziła im butelkę firmy MEDELA model Calma. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, butelki są super ale jest to dość droga inwestycja i prawdę mówiąc nie wiem czy inne butelki trochę tańsze wypadają dużo gorzej od tej :-) Ja ją dostałam a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby więc jest spoko, ale sama chyba nie kupiłabym tak drogiej butelki

zeberka82

A ile kosztuje ta butelka?

Aga2

60-70 zł :-( Poniżej przesyłam Ci linka:
http://www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/breastmilk-feeding/calma-feeding-device.html

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

zeberka82

Zapomniałam dodać, że karmię synka piersią, a butelką podaję tylko wodę by go lepiej nawodnić. Poza tym mały uwielbia ssać i najchętniej ciągle wisiał by na cycku a ja nie mogę sobie na to pozwolić więc jak marudzi to podaję mu butlę z wodą. DOdatkowym plusem jest również to że w ten sposób zostawiam sobie furtkę: w razie jakbym musiała gdzieś wyjść na dłużej to mój pokarm może podać Łukaszkowi babcia a on nie będzie protestował bo butelkę już zna :-)

Butelka ta jest o tyle dobra, że nie zaburza procesu ssania - została uzbrojona w innowacyjny system nakładek zapobiegających samoczynnemu wypływowi pokarmu, dzięki czemu dziecko "zdobywa" mleczko (lub w moim przypadku wodę) tak, jak nauczyło się tego podczas karmienia piersią. Jest więc dedykowana głównie maluszkom karmionym piersią :-0-

zeberka82

nigdy nie dałbym tyle kasy za butelkę!

Tomasz@

W takim razie dobrze, że takie rzeczy kupują głównie mamusie a nie tatusiowie - za dobrą butelkę trzeba słono zapłacić!

małpeczka

oj tam oj tam! Ja też robię zakupy dla dziecka i moja żona nie ma z tym żadnego problemu ... bynajmniej nie narzeka!

Tomasz@

Ja używałam butelek firmy AVENT :-) Nigdy mnie nie zawiodły :-)

Komora_28

Canpol baby ;) Proste, tradycyjne i tanie! Bez jakichś specjalnych zaworków antykolkowych, odpowietrzaczy itd. Moje dzieci nigdy nie miały kolek ;) Smoczki tylko silikonowe - moje małe bąki nie tolerowały lateksowych hi hi

martula

Ja jestem wierną fanką butelek firmy LOVI nie zawiera BPA, wspomaga maluszka w aktywnym ssaniu a smoczek w trakcie ssania zmienia swój kształt tzn. wydłuża się dopasowując się do rytmu i siły ssania dziecka. Jak dla mnie rewela!

Ewka

Ja również mam butelki firmy Lovi :-) POLECAM

gabi1234

Odpowiedz:

X Zamknij