A co na drugie śniadanko?

Odpowiedz

A co na drugie śniadanko?

Mój Syn na pierwsze śniadanie (8 rano) dostaje kaszkę z dodatkiem sporej ilości owoców. Koło dziesiątej czas na drugie śniadnko. Co podajecie swoim dzieciaczkom???

anna

a to różnie - czasem kisielek, czasem bułeczka z masełkiem i dźemikiem, jogurcik lub serek homogenizowany

NOEMI

Noemi, a jaki serek homogenizowany podajesz Franiowi?

anna

Najczęściej Danio, ale także serek homogenizowany z Lidla :-)

NOEMI

U nas są to jakieś owoce, serki homogenizowane, jogurty, koktajle owocowe itp. :)

AlicjaW

moj ma dopiero 7 miesiecy ale na drugie sniadanko to daję zazwyczaj jakies zmiksowane owoce na razie, zastanawiam sie nad jogurtami, ale nie wiem ktore dac, jakos nie przekonuja mnie te wszystkie dla dzieci, ktore nie stoją w lodówkach np. gerberki, sugeruje mi to, ze są pelne konserwantow;/

Pikaczu

najczesciej serek homogenizowany, jakies owocki pokrojone ;)

karolinka09

Kiedy można zacząć dziecku podawać jakieś warzywa?
Dzisiaj robiłam sałatkę z kalafiorem http://przepisy.ancymonki.pl/salatka-z-kalafiorem-i-szynka/
i widziałam jak moja zuzka była zaciekawiona co to ja jem z mężem, ale jakoś nie miałam odwagi jeszcze podać.

nasti

Mój synek, choć ma dopiero 3 lata, zajada się kabanosami. Nie szkodzą mu, ale za to bardzo smakują. Wyprobujcie: http://www.tarczynski.pl/pl/produkty/tarczynski-kabanosy-klasyczne

fleisch

Chyba dobrze właśnie przygotować jakąś kaszkę...robicie ją na wodzie? Słyszeliście może jak ogłasza się ten [zaloguj się by zobaczyć link]? Podobno jest ona specjalnie przygotowana dla takich niemowlaków...

michalina29

A może z samego rana mleko a na drugie śniadanie kaszkę z dużą ilością owoców?

helka132

Na drugie śniadanie dzisiaj pół banana i serek waniliowy:) I herbatka z cytrynką:)

elapaluszek

Siostra swojemu maluchowi podaje warzywa pokrojone w paski z [zaloguj się by zobaczyć link] i mały aż się zajada :P Fajna opcja, poczekam aż moja pociecha będzie bardziej tolerowała inne jedzonko i sama chyba to wprowadzę :) Ciekawe jak warzywka przyjmie w takiej formie :D

lollo

Ja też muszę poczekać na etap jedzenia warzyw.

stworek

Na drugie śniadanie może być kanapka ze świeżo wyciśniętym sokiem z owoców. Ja kupiłam taką wyciskarkę w [zaloguj się by zobaczyć link] i korzystam z niej z każdej okazji :)

garniko

Odpowiedz:

X Zamknij