Sylwester z dzieckiem????

Odpowiedz

Sylwester z dzieckiem????

Cześć dziewczyny. Mam pewien problem choć pewnie niejednej z Was wyda się że nie mam większych zmartwień, ale trudno ... zapytam. Co robicie z dziećmi na sylwestra? Czy to z nimi spędzacie czas czy organizujecie sobie wyjście a dzieci podrzucacie babci, opiekunce, cioci itp? Mam dwójkę dzieci: Klara ma niecałe 3 latka a Gabryś 6 miesięcy i z jednej strony bardzo pragnę się w końcu wyszaleć, wyszumieć i oderwać od dzieci jednak z drugiej strony czuję coś w rodzaju "zdrady". Nie umiem tego do końca wyjaśnić ale mam poczucie winy, że chcę ten sylwester przeżyć bez nich. Czy Wy też tak macie? Jak spędzacie sylwestra?

smerfetka3

Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia - ja każdego sylwestra spędzam bez dzieci choć ich naprawdę bardzo mocno kocham. Wiem jednak że dla zdrowia związku małżeńskiego trzeba się czasem gdzieś wyrwać bez dzieci i między innymi sylwester jest właśnie ku temu bardzo dobrą okazją :-)

anula15

U mnie wiadomo gdzie spędzę Sylwestra - w domu! W obecności mojego wspaniałego męża i jeszcze wspanialszego miesięcznego synka. Z uwagi na to że karmię piersią nie mam możliwości "podrzucenia" komuś małego Franka, ale szczerze mówiąc nawet bym tego nie chciała. Chcę tego pierwszego sylwestra spędzić z nimi :-) Kto wie jak będzie za rok lub dwa... pewnie też zatęsknię za młodymi latami i nie wykluczone że zostawię małego u diadków :-) Myślę że nie powinnaś mieć smerfetko wyrzutów sumienia ... skoro tego pragniesz to idź! W przeciwnym razie Twoje maluchy mogłyby wyczuć Twój nastrój :-(

NOEMI

jak dzieci były maleńkie to też nie chodziłam nigdzie na sylwestra - bo szkoda mi było nocy :-( Noc nieprzespana a przecież na następny dzień trzeba było normalnie funkcjonować no nie? Wolałam więc zostać w domu i się wyspać :-) Ale teraz gdy dzieci są już dość duże to chętnie chodzimy z mężem na zabawy... wiemy że na następny dzień będziemy mogli się w miarę normalnie wyspać

Komora_28

A my świetnie bawimy się z dziećmi (mają zaledwie pół roczku) ale w niczym to nie będzie nam przeszkadzało. Położymy je spać o przyzwoitej porze a my posidzimy trochę dłużej niż zwykle przy muzyce trochę głośniejszej niż zwykle :-) Zaprosimy znajomych i będziemy się świetnie bawić :-)

babeczka

dla własnego zdrowia psychicznego wybierz się gdzieś na Sylwestra bez dzieci za to w doborowym towarzystwie i ... BAW SIĘ DOBRZE!!!!!

fryderykkkk

kusząca propozycja fryderykkkkku ;) ;) ;)

smerfetka3

ja tego sylwestra spędzę w doborowym towarzystwie... z moim mężem i synkiem. Z synkiem jestem na co dzień ale męża mam w domu dosyć rzadko więc chcę go mieć dla siebie na wyłączność ... podzielę się nim tylko z syneczkiem :-)

małpeczka

nasze dziewczyny idą na sylwestra do dziadków! :-) :-) A my .... no cóż! Wybawimy się za wszystkie czasyyyy ;)

Gosia_7

... w domku, w ciepłych skarpetkach, przytulnym mieszkanku ... przed telewizorkiem

lawenda

my zostajemy w domku ale zadbam o to by dzień ten był WYJĄTKOWY!!!!!!

calsberg

nasze dziewczynki jadą do swojej kuzynki ;) Wymieniamy się tak co roku - raz my idziemy na sylwestra a siostra z mężem zostają z dziećmi a drugim razem my zostajemy z dziećmi a oni idą się bawić :-) Nam taki układ odpowiada :-) :-) :-) :-)

gabi1234

w domku :-( :-( :-( :-(

feminka4004

dzieci do dziadków a my ... na imprezkę do przyjaciół

2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013

Ewka

Cytat:
dzieci do dziadków a my ... na imprezkę do przyjaciół

2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013

MY TAK SAMO JAK EWKA: CHŁOPCY DO DZIADKÓW A MY DO ZNAJOMYCH. ZAPOWIADA SIĘ ŚWIETNA ZABAWA!!!

stokrotka

Odpowiedz:

X Zamknij