Sylwester z dzieckiem????

Odpowiedz

Sylwester z dzieckiem????

Cześć dziewczyny. Mam pewien problem choć pewnie niejednej z Was wyda się że nie mam większych zmartwień, ale trudno ... zapytam. Co robicie z dziećmi na sylwestra? Czy to z nimi spędzacie czas czy organizujecie sobie wyjście a dzieci podrzucacie babci, opiekunce, cioci itp? Mam dwójkę dzieci: Klara ma niecałe 3 latka a Gabryś 6 miesięcy i z jednej strony bardzo pragnę się w końcu wyszaleć, wyszumieć i oderwać od dzieci jednak z drugiej strony czuję coś w rodzaju "zdrady". Nie umiem tego do końca wyjaśnić ale mam poczucie winy, że chcę ten sylwester przeżyć bez nich. Czy Wy też tak macie? Jak spędzacie sylwestra?

smerfetka3

Posty: 72

 
Nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia - ja każdego sylwestra spędzam bez dzieci choć ich naprawdę bardzo mocno kocham. Wiem jednak że dla zdrowia związku małżeńskiego trzeba się czasem gdzieś wyrwać bez dzieci i między innymi sylwester jest właśnie ku temu bardzo dobrą okazją :-)

anula15

Posty: 113

 
U mnie wiadomo gdzie spędzę Sylwestra - w domu! W obecności mojego wspaniałego męża i jeszcze wspanialszego miesięcznego synka. Z uwagi na to że karmię piersią nie mam możliwości "podrzucenia" komuś małego Franka, ale szczerze mówiąc nawet bym tego nie chciała. Chcę tego pierwszego sylwestra spędzić z nimi :-) Kto wie jak będzie za rok lub dwa... pewnie też zatęsknię za młodymi latami i nie wykluczone że zostawię małego u diadków :-) Myślę że nie powinnaś mieć smerfetko wyrzutów sumienia ... skoro tego pragniesz to idź! W przeciwnym razie Twoje maluchy mogłyby wyczuć Twój nastrój :-(

NOEMI

Posty: 71

 
jak dzieci były maleńkie to też nie chodziłam nigdzie na sylwestra - bo szkoda mi było nocy :-( Noc nieprzespana a przecież na następny dzień trzeba było normalnie funkcjonować no nie? Wolałam więc zostać w domu i się wyspać :-) Ale teraz gdy dzieci są już dość duże to chętnie chodzimy z mężem na zabawy... wiemy że na następny dzień będziemy mogli się w miarę normalnie wyspać

Komora_28

Posty: 140

 
A my świetnie bawimy się z dziećmi (mają zaledwie pół roczku) ale w niczym to nie będzie nam przeszkadzało. Położymy je spać o przyzwoitej porze a my posidzimy trochę dłużej niż zwykle przy muzyce trochę głośniejszej niż zwykle :-) Zaprosimy znajomych i będziemy się świetnie bawić :-)

babeczka

Posty: 49

 
dla własnego zdrowia psychicznego wybierz się gdzieś na Sylwestra bez dzieci za to w doborowym towarzystwie i ... BAW SIĘ DOBRZE!!!!!

fryderykkkk

Posty: 52

 
kusząca propozycja fryderykkkkku ;) ;) ;)

smerfetka3

Posty: 72

 
ja tego sylwestra spędzę w doborowym towarzystwie... z moim mężem i synkiem. Z synkiem jestem na co dzień ale męża mam w domu dosyć rzadko więc chcę go mieć dla siebie na wyłączność ... podzielę się nim tylko z syneczkiem :-)

małpeczka

Posty: 104

 
nasze dziewczyny idą na sylwestra do dziadków! :-) :-) A my .... no cóż! Wybawimy się za wszystkie czasyyyy ;)

Gosia_7

Posty: 104

 
... w domku, w ciepłych skarpetkach, przytulnym mieszkanku ... przed telewizorkiem

lawenda

Posty: 42

 
my zostajemy w domku ale zadbam o to by dzień ten był WYJĄTKOWY!!!!!!

calsberg

Posty: 56

 
nasze dziewczynki jadą do swojej kuzynki ;) Wymieniamy się tak co roku - raz my idziemy na sylwestra a siostra z mężem zostają z dziećmi a drugim razem my zostajemy z dziećmi a oni idą się bawić :-) Nam taki układ odpowiada :-) :-) :-) :-)

gabi1234

Posty: 41

 
w domku :-( :-( :-( :-(

feminka4004

Posty: 71

 
dzieci do dziadków a my ... na imprezkę do przyjaciół

2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013

Ewka

Posty: 75

 
Cytat:
dzieci do dziadków a my ... na imprezkę do przyjaciół

2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013 2013

MY TAK SAMO JAK EWKA: CHŁOPCY DO DZIADKÓW A MY DO ZNAJOMYCH. ZAPOWIADA SIĘ ŚWIETNA ZABAWA!!!

stokrotka

Posty: 83

 

Odpowiedz:

X Zamknij