Emolienty dla każdego dziecka?

Odpowiedz

Emolienty dla każdego dziecka?

Czy kosmetyki z emolientami można stosować u każdego dziecka, czy tylko u atopików?

teksanska

Można stosować u każdego dziecka, na przykład jeśli ma bardziej wrażliwą skórę chociażby.
Podobno [zaloguj się by zobaczyć link] ma całkiem niezłe, więc jeśli czegoś szukasz, możesz poczytać jak działa.
Aczkolwiek nie wiem czy jest sens korzystać z takich specjalistycznych kosmetyków, jeśli maluchowi nic szczególnego nie dolega.

werbena

Kosmetyki z emolientami są stworzone po to by leczyły [zaloguj się by zobaczyć link] jak i problemy skórne osób dorosłych.

ilonka

Na pewno dla dzieci z problemami skórnymi, my przy nadmiernie przesuszonej skórze używamy Elodermu, który świetnie nawilża i regeneruje. Ale wydaje mi się, że nie ma powodu stosować emolientów u dzieci, które takich problemów nie mają.

AlaIGaja

Emolienty polecane są szczególnie dla atopików, ale nie ma chyba przeciwwskazań do używania.

stworek

Można używać, ja nie mam azs, ale emolientów w domu zawsze sporo, bo u dzieci używam, ale jak mam suchą skórę to tylko to mi pomaga, więc wolę się posmarować takim emolium niż męczyć się tygodniami ze zwykłymi balsamami.

katarynka

Używam do kąpieli płynu dzidziusia i po kąpieli oliwkę bambino.Ale moje dziecko nie ma kłopotu ze skórą.

halina450

Ja miałam krem i emulsję z emolium i nie narzekałam.

stworek

Dla mojego maleństwa najlepsza jest emulsja Elodermu.

AlaIGaja

Odpowiedz:

X Zamknij