Żel do mycia

Odpowiedz

Żel do mycia

kochani, moje dziecko myję mydełkiem dla dzieci, jednak chcę się przerzucić na jakiś żel, żeby łatwiej można było go transportować gdy gdzieś wyjeżdżamy. jaki żel byście poleciły?

Forsycja

Skoro nie mydło, to tylko ten mixa baby lipidowy żel myjący mogę polecić https://www.mixa.pl/produkt/korygujacy-krem-ochronny-dd/ Z innymi nie miałam do czynienia, więc nie wiem.

Sejnio

żel jest wygodniejszy wystarczy nanieść na gąbeczke albo rękawice do mycia.

Berenika

Żel do mycia HB, ten z serii Jeunesse, naturalny, porządny. Wiem doskonale jaki dawał u mnie efekt, jak mocno udało się przy nim odmienić cerę, poprawić jej stan. W tym momencie naprawdę wyglądało to doskonale, a trudno było aż takiej zmiany zwyczajnie oczekiwać. Oby było tak dalej.

marczan

Ja ostatnio przerzuciłam sienna płyny micelarne.

stworek

U nas sprawdza się żel do mycia Elodermu fajnie nawilża i jest wydajny.

AlaIGaja

To koniecznie muszę spróbować tego żelu. Nie wiedziałam, że Eloderm też robi żele.

stworek

A robi żele :) A my ostatnio kupiłyśmy sobie tez balsam i szampon tak nam się spodobał i musze powiedzieć, że też są bardzo fajne:)

AlaIGaja

A Babydream? Co myślicie?

MalaMi

A co sądzicie o olejkach do kąpieli? Wcześniej stosowałam emulsję z Dermedic i wszystko było ok, ale teraz zastanawiam się nad przerzuceniem na olejek, bo na wyjazdach pod wpływem zmiany wody, słońca itp potrafią się robić przesuszenia i podrażnienia, a to by chyba miał taki łagodzący wpływ

kamara

Avene ma bardzo fajny olejek do kąpieli.

stworek

Ja stosuje żel lipidowy - hipoalergiczny oczywiście. Ten: [zaloguj się by zobaczyć link] i od czasu jak zaczełam to nie ma żadnych krostek. Super się sprawdza :)

mania32

emolium u mnie wygrywa zawsze :) czaami nivea niebieski, nie jest najtańszy ale na https://mojagazetka.com/ sprawdzam promocje i co jakiś czas pojawiają się w rossmanie w lepszych cenach, dodatkowo jeszcze mam 5% rabatu bo mam kartę rossne :)

januszka

To też ciekawa opcja, a sam żel rzeczywiście jest o wiele wygodniejszy

rejtanka

Fajnie, dzięki wielkie za wszelkie porady w tym temacie :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Pudeou

Odpowiedz:

X Zamknij