Zabawki dla niemowlaka

Odpowiedz

Zabawki dla niemowlaka

Gdzie kupię zabawki niezależnie od wieku dziecka?

olkaaa24

Posty: 18

 
Ja ostatnio odkryłam świetny sklep [zaloguj się by zobaczyć link] Po pierwsze zabawki są tam tańsze a po drugie jest o wiele większy wybór niż w tradycyjnych sklepach

jagoda234

Posty: 21

 
W smyku jest pełno. Warto iść i znaleźć, a potem poszukać takiej samej w niższej cenie w internecie.

Trevor11

Posty: 10

 
Nie wpadłbym na to. Kiedyś tak zrobię.

sandavo5

Posty: 20

 
Takie [zaloguj się by zobaczyć link] przytulanki myślę, że się sprawdzą. Niemowlę za dużo nie "zdziała", a taką przytulankę uda mu się podnieść. Dla niemowląt zabawki powinny być miękkie, kolorowe i szeleszczące. Według mnie będą ok.

zuziagola

Posty: 33

 
A może zabawa [zaloguj się by zobaczyć link] to jest dobra myśl? Mój chrześniak to uwielbia! W sklepie Urwis macie także inne zestawy plasteliny. Zerknijcie!

MalaMi

Posty: 418

 
Najłatwiej sprawdzić w sklepie internetowym. A dlaczego? Dokładniej wyjaśnia to ten artykuł: [zaloguj się by zobaczyć link], ale generalnie chodzi o to, że zaoszczędzisz czas, no i po prostu wybór jest większy (bo więcej produktów możesz zawrzeć w katalogu internetowym niż upchnąć na półkach tradycyjnego sklepu).

Makowa_Panienka

Posty: 180

 
Dokładnie, sama też kupuję zabawki przez internet.

stworek

Posty: 450

 
Fajne zabawki dla dzieci w każdym wieku można znaleźć na [zaloguj się by zobaczyć link] . A wy co sądzicie o tej ofercie, kupujecie też klocki lego waszym dzieciom? Uważam, że takie zabawki są naprawdę świetne i wspierają rozwój dzieciaka.

lollo

Posty: 356

 
Dla niemowlaczków trochę trudniej jest znaleźć odpowiednią zabawkę. Przede wszystkim musi być bezpieczna i wykonana z odpowiednich materiałów. Takie są gryzaczki, o których czytałam tu: http://poradnikowy.net/markowe-zabawki-ktorych-nie-znajdziesz-w-zwyklych-sklepach-z-zabawkami/ Nie dość, że sympatycznie wyglądają, to jeszcze są organiczne i posiadają atesty bezpieczeństwa.

MamaToJa

Posty: 131

 
W sieci najłatwiej coś znaleźć. Trzeba się tylko wystrzegać sklepów z chińszyzną bo może być szkodliwa dla dziecka...

madzia2306

Posty: 13

 
Jak sklep jest sprawdzony to nie ma się czego obawiać.

stworek

Posty: 450

 
Świetną ofertę zabawek posiada bez wątpienia Bawialni Foka Stara. Możemy tam bowiem znaleźć zabawki dla dzieci w różnym wieku, w tym także dla niemowlaków. Świetnie w ich przypadku sprawdzą się na pewno zabawki kontrastowe, takie jak te https://fokastara.pl/zabawki-kontrastowe.html . Doskonale rozwijają one wzrok dziecka, a jednocześnie są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu maluszki mogą je targać, szarpać i w żaden sposób w trakcie zabawy in nie zepsują.

Nina66

Posty: 25

 
A mnie bardzo zainteresował produkt z serii http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ czyli specjalne zeszyty dla rodzica ze wskazówkami, umożliwiającymi stworzenie inspirującego środowiska już od chwili narodzin. Znacie je? Przykładowo w zestawie opracowanym dla maluchów od 0 - 12 miesiąca życia pt. „Chwytam, siedzę, raczkuję” są propozycje mądrych zabaw, które pomogą maleństwu w adaptacji w nowym środowisku. Jak wspomniałam ten produkt bardzo mnie zaciekawił, bo nie sądziłam że z niemowlakiem można bawić się w taki sposób. Polecam każdemu rodzicowi zapoznać się z tą pozycją! :)

morwa

Posty: 5

 
W tym artykule: http://faar.pl/wyjatkowe-kreatywne-i-edukacyjne-zabawki-mamissima-noskinoski-moncziczi-dadum-tublu/ omówiono wyjątkowe, kreatywne i edukacyjne zabawki dla dzieci, które można dostać w najpopularniejszych sklepach internetowych. Zerknijcie! Z tekstu dowiecie się, na jakie warto postawić, czyli które z nich spodobają się dzieciom. Ja zawsze korzystam z takich wskazówek.

MalaMi

Posty: 418

 

Odpowiedz:

X Zamknij