Zabawki do wanny?

Odpowiedz

Zabawki do wanny?

Korzystacie z czegoś takiego?
Zastanawiam się nad takimi zabawkami jak te: [zaloguj się by zobaczyć link]
Myślicie, że to jest dobry pomysł, żeby w ten sposób zachęcić dziecko w ogóle do kąpieli?

werbena

A słyszałaś może o [zaloguj się by zobaczyć link]? To proszek, który wsypuje się do wanny i dzięki któremu woda zmienia kolor oraz postać - na galaretowatą. To na pewno świetna atrakcja dla dzieciaków. Pierwszy raz spotkałam się z nim w sklepie Urwis.pl, więc koniecznie go sprawdź.

LittleWomen

O, nigdy o takim nie słyszałam. Kto by pomyślał i co też ludzie nie wymyślą.

rejtanka

Świetna sprawa, też muszę kupić mojemu dziecku.

stworek

Mój brzdąc uwielbia się kąpać, a w wannie bawi się takimi zwykłymi kubeczkami, do których nalewa wodę z pianą - niby, że robi jedzonko, ot proste i nie trzeba nic kupować :)

Zossia

A moje dziecko nie cierpi kąpieli, wtedy jednak ratujemy się tym, że dajemy mu taki gryzaczek z http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/grzechotki-i-gryzaki : bambam-grzechotka-gryzak-krab_0.jpg Mój synek go uwielbia!

stworek

Ostatnio dostaliśmy w prezencie kilka zabawek właśnie do zabaw w kąpieli z tego sklepu [zaloguj się by zobaczyć link]. Są kolorowe, porządnie wykonane, nie śmierdzą jak inne, które mieliśmy do tej pory. Ogólnie sklep ma dużą ofertę zabawek :)

lollo

Czasem wykąpać malucha to prawdziwa katorga.

stworek

Moja córka lubi kąpać sie z piłkami do suchego basenu :) i gumowe zwierzątka teraz na czasie :)

Magia

To najlepsze do wanny. Są też książeczki do kąpieli.

MalaMi

u nas żółte kaczuszki dają radę :)

kromanka

Jeśli chodzi o zabawki do wanny o trzeba pamiętać o tym, żeby kupować wyłącznie te dobrej jakości inaczej szybko spleśnieją i będą niebezpieczne. Fajne propozycje ma marka [zaloguj się by zobaczyć link]. To dobra, znana firma a i sam design zabawek i innych produktów też jest super i pomaga w rozwoju.

madzia2306

Trzeba pamiętać o suszeniu i będzie OK!

martaa

Bardzo popularne stały się teraz zabawki z tworzyw ekologicznych. Dla mnie to fantastyczne rozwiązanie.

stworek

Ostatnio bratankowi kupiłam taką kaczuszkę, która pod wpływem ruchu obraca płetwami a przez dziób wylatuje woda - zabawka robił szał :D

kamara

Odpowiedz:

X Zamknij