problemy zdrowotne

Odpowiedz

problemy zdrowotne

Problem wprawdzie nie dotyczy maleństwa, ale mamy.. Mam problemy z mikcją [zaloguj się by zobaczyć link]. Od jakiegoś czasu zdarza mi się wpadka z nietrzymaniem moczu. U kogo szukać porady? Jak sobie pomóc?

halinka

Posty: 36

 
Jeśli szukacie godnego polecenia gabinetu stomatologicznego oraz żeby lekarz miał ludzkie podejście do pacjenta, to w takim przypadku mogę polecić ten gabinet [zaloguj się by zobaczyć link]. Spełni wasze oczekiwania.

Rodni

Posty: 2

 
Trzeba sie udać do dobrego urologa.

jolanta321

Posty: 4

 
Ktoś z was słyszał o leczeniu niekonwencjonalnym. Na rynku są dostępne [zaloguj się by zobaczyć link] - usłyszałam o nich stosunkowo niedawno i bardzo mnie zaciekawiły. Wpływają bardzo pozytywnie na nasz organizm i pomagają w leczeniu wielu schorzeń, wydaje mi się że warto poświęcić chwilę aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

Gabi

Posty: 88

 
No tak, jak są problemy zdrowotne to dobry lekarz będzie tu podstawą, poza tym, pewnie najpierw pierwsze kroki trzeba byłoby skierować do lekarza rodzinnego, który może też coś doradzić, lekarz POZ też się liczy: http://www.sante-cm.pl/podstawowa_opieka_zdrowotna a potem pewnie skierowanie do specjalisty i porządnie wykonane badania. Nie ma co, najlepiej udać się do jak najlepszych palcówek.

rejtanka

Posty: 219

 
Na nietrzymanie moczu po porodzie probowalam cwiczen miesni kegla ale niewiele to dalo wiec zdecydowalam sie na laser w klinice Miracki. Tu macie opis zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/laserowe-leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu/ warto poddac sie takiemu zabiegowi by raz na zawsze pozbyc sie problemu

orzeszek

Posty: 14

 
W Poznaniu jest świetna poradani urologiczna - powinni Ci bez problemu pomóc, niestety takie dolegliwości często zdarzają się u kobiet. Ja natomiast wybieram się do [zaloguj się by zobaczyć link] , który przyjmuje w tej samej poradni. Uważam, że lepiej nie można trafić.

Gabi

Posty: 88

 
W ogóle nie miałam tego problemu.

Tinny

Posty: 65

 

Odpowiedz:

X Zamknij