magnez na zdrowie

Odpowiedz

magnez na zdrowie

Chcąc aby nasze dziecko wychowywało się w jak najlepszych warunkach powinniśmy także pomyśleć o sobie. W końcu rodzice są mu bardzo potrzebni. W tym celu kupiłam dla siebie i męża [url=https://www.magneb6.pl/produkty/magneb6%20produkty/magne-b6-cardio. Uzupełnimy niedobory magnezu i przy okazji wspomożemy pracę serca :)

halinka

Posty: 35

 
Ja regularnie łykam magnez z wit. B6.

stworek

Posty: 444

 
możesz sobie poczytać https://natural.pl/productsfood/magnez-najcenniejszy-z-pierwiastkow/ i się dowiesz że magnez jest najcenniejszym pierwiastkiem w naszym organizmie i musimy go stale przyjmować

zjawomir

Posty: 37

 
Ja codziennie przyjmuje magnez i unikam picia kawy.

stworek

Posty: 444

 
Magnez magnezem, ale wiecie ile dobrego dla organizmu zwykły szpinak może zrobić? Lepiej niż faszerować się dodatkowymi suplementami :) O dobrodziejstwach szpinaki poczytacie tutaj: [zaloguj się by zobaczyć link]

lollo

Posty: 352

 
ja trochę ostatnio poczytałam na temat niedoborów - https://twojmedyk.pl/niedobor-magnezu/ - i nawet nie sądziłam że konsekwencje niedoboru magnezu mogą być tak dotkliwe. Od 2 miesięcy po kawie biorę regularnie jakiś magnez ;)

miariolka92

Posty: 18

 
Czasami jak mam bardzo stresujący dzień to biorę nervomix control z magnezem, uspoaja mnie, wycisza i wtedy łatwiej zebrać myśli jak się ne jest tak spiętym

leonia

Posty: 18

 
Najlepiej brać witaminę B6 z magnezem lepiej się przyswaja.Ja biorę magne-B6

jolanta321

Posty: 4

 
Sądzę, że zainteresować może was również ten portal - https://tomipomaga.pl/ . Jeśli szukacie opinii o lekach bądź suplementach diety, bądź też sami chcecie podzielić się opinią, to myśl, że ten portal was zaciekawi. Moim zdaniem jest naprawdę bardzo przydatny, można znaleźć w nim sporo informacji.

lollo

Posty: 352

 
dokładnie tak jak napisała @jolanta321 Podobno witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu - tutaj o niej też piszą http://obk.pl/magnez-pod-lupa/ ja niestety ze względu na to, że mam bardzo słaby poziom przyswajania magnezu, musiałam zrezygnować z dużej ilości kawy ;/ maksymalnie 2 dziennie... wyobrażacie to sobie?

mama_cela

Posty: 29

 
To prawda, magnez powinien zawierać sporo witaminy B6. Z nią lepiej się wchłania.

stworek

Posty: 444

 
Biorę rozpuszczalny magnez z racji specyfiki mojej pracy, umysłowej przy biurku. Mój organizm już się nauczył, że gdy zapominam brać przez dłuższy czas magnez, a zdarzają mi się takie długie przerwy, to daje mi sygnały, że go potrzebuje. Zwykle wyczuwam to po poziomie zmęczenia, jak się snuję rano po domu i w pracy do jakiejś 10:00 (a kawy nie piję), to znak, że czas uzupełnić magnez.

garla

Posty: 7

 
Ja ostatnio zażywam tylko magnez z wit. B6, bo farmaceutka powiedział mi, że tylko w takim połączeniu jego branie ma sens.

stworek

Posty: 444

 
Ja myślę, że dobrze by było popytać o to znajomych. To się naprawdę bardzo często dobrze sprawdza :)

zalezon

Posty: 5

 
Świetnie ;) Wielkie dzięki :) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą. Z całą pewnością.

zalezon

Posty: 5

 

Odpowiedz:

X Zamknij