Usg genetyczne czy warto ?

Odpowiedz

Usg genetyczne czy warto ?

Hej dziewczyny , jestem w 12 tyg ciąży , według lekarza prowadzącego (nfz) wszystko jest ok i nie ma sensu robić tego usg genetycznego ale nie jestem pewna . Ponoć dziewczyny robiły dla pewności [zaloguj się by zobaczyć link] Jak uważacie? Czy Wy robiłyście ?

lollo

Powiem szczerze, że sama będąc w ciąży nie robiłam usg genetycznego. Niemniej jednak tak na dobrą sprawę, badania usg powinniśmy wykonywać regularnie. Możemy je wykonać np. w Gabinecie USG w Warszawie http://www.gabinetusg.com.pl . Przede wszystkim bowiem można tam skorzystać z badań różnych partii ciała, przy czym na miejscu mamy dostęp do specjalistów, jak również doskonale wyposażonych gabinetów, w których to znajdziemy taki sprzęt jak chociażby USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną, dzięki któremu można wykryć nawet wady serca.

Nina66

Ja to się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc...

zalezon

Wydaje mi się, że dość dobrym rozwiązaniem jest poszukanie informacji na ten temat w Internecie. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza :)

darrtokr

Odpowiedz:

X Zamknij