Jaką kawę pijecie najczęściej?

Odpowiedz

Jaką kawę pijecie najczęściej?

Mamy - pijecie kawy? Jak tak, to jakie :)

Anna23

Pewnie, że pijemy :) Ogólnie, to nie za dużo, ale tak max 2 dziennie. Najbardziej lubię kawę mieloną. Zdarza mi się, że gdy kończy się kolejna puszka kupuję inną na przetestowanie na [zaloguj się by zobaczyć link] . Jeszcze szukam swojego ulubionego smaku, ale przeważnie kupuję Arabicę :)

Magdalena67

Tylko i wyłącznie kupuję w ziarenkach i bezpośrednio przed robieniem sobię mielę. Bardzo lubię rozpuszczalną ale odmawaim sobie jej zupełnie bo ponoć nie jest za zdrowa.

kubkowa

Zgadzam się z przedmówcą, kawa ziarnista www.delizia.pl/m-20/kawa-lavazza to moja ulubiona marka kawy, szczególnie lubię qualita rossa (do kaw z mlekiem) lub oro (jako espresso). Oczywiście wcześniej trzeba zaopatrzyć się w porządny młynek (polecam z żarnami ceramicznymi ręczny) gdyż tanie elektryki szybko się psują... jeden zajechałem po 2 miesiącach używania

makit

Ja piję smakowe kawy - karmelowe, orzechowe, waniliowe, co mi wpadnie w ręce na zakupach ;) Przepadam też za capuccino :)

Tinkerbell

Ja pije z nescafe ale ostatnio dopadła mnie biegunka.. musiałam zaopatrzyć się w smectę, żeby mi przeszło.. myślałam że wykituje w pracy. Dosłownie.. muszę mniej kawy pic.

nasti

Ja pije nescę rozpuszczaln ai i Lavazze świezo mielona z ekspresu.

MamaToJa

Szukam jakiejś dobrej orzechowej lub waniliowej kawy. Możecie coś polecić? :)

Seba76

ja piję nescafe :)

artur

Ja zdecydowanie od lat piję po turecku. Mielona (ręcznie), imbryczek, na parze i wychodzi cudo. Oczywiście jakąś 100% Arabicę, ale najlepiej coś włoskiego, w stylu mieona Illy.

mkudawa82

Rozpuszczalne kawy są najgorsze, wolę mielone.

sara_8

Mielona jacobs w ziarnach - pycha:)

mamafela

Rzadko piję kawę, ale jesli juz to piję Nescafe :)

littlekasia

różne

vivus

Ja oczywiście Jacobs w ziarnach, a w domu sama mielę i jest wysmienita :)

Marcia26

Odpowiedz:

X Zamknij