Kiedy mija nietrzymanie moczu po porodzie?

Odpowiedz

Kiedy mija nietrzymanie moczu po porodzie?

Ile średnio trzeba czasu, żeby ten problem zniknął?
Można to jakoś przyspieszyć?

werbena

Myślę, że to jest taka dość indywidualna kwestia.
Można to pewnie przyspieszyć przyjmując jakieś leki, ale czytałam, że są też specjalne na [zaloguj się by zobaczyć link].
Łatwo się je wykonuje i właściwie można je robić w dowolnym momencie dnia, więc da się to wpleść pomiędzy domowe obowiązki. Pewnie w ten sposób nieco szybciej da się przywrócić sprawność.

teksanska

Czasem nie mija wcale i trzeba poddać się specjalnym zabiegom... Tak było u mojej znajomej. Pomógł jej dopiero zabieg MonaLisa Touch w tej klinice [zaloguj się by zobaczyć link] I całe szczęście, bo gdyby nie oni, to długo by się jeszcze z tym męczyła...

Sejnio

ale zanim skalpel, tow arto sprobowac leków

Vinia

A miałyście problem z żylakami odbytu? Ja właśnie czytam o domowych metodach na hemoroidy - [zaloguj się by zobaczyć link] . Sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

kiedysbedemama

Polecam [zaloguj się by zobaczyć link]. Najlepsza pomoc w tych sprawach ;)

halinka

Albo ćwiczenia mięśni kegla albo rewitalizacja laserowa, ale jak masz poważniejszy problem to polecam i jedno i drugie. Jest taki lekarz we Wrocławiu, ma bardzo fajnie wytłumaczone na czym taki zabieg polega, zobacz sobie http://ginekolog-michalik.pl/laser-aphrodite-rewitalizacja-laserowa-pochwy-i-sromu/

sisi3232

Trzeba będzie chyba pomyśleć o tej rewitalizacji :(

karolina8586

Ćwiczenia wymagają motywacji, szybszy byłby pewnie zabieg.

stworek

Ja nie miałam problemu, ale wiem, że ćwiczenia bardzo pomagają.

Tinny

Odpowiedz:

X Zamknij