Robicie sobie makijaż na co dzień?

Odpowiedz

Robicie sobie makijaż na co dzień?

Jestem ciekawa czy macie czas na to, żeby codziennie zrobić sobie makijaż.
I jeśli tak, to czy jest to tylko coś na szybko czy może pełny, staranny make up?

teksanska

Tak, żeby specjalnie codziennie wstawać tylko po to, żeby robić makijaż, to mi się nie chce, ale jeśli mam rano chwilę czasu, to się maluję.
Podobają mi się zwłaszcza cienie do powiek, jak te od Makeup Revolution: [zaloguj się by zobaczyć link] i lubię tak dla zabawy je ze sobą łączyć i zobaczyć jak to będzie wyglądało :)
Ale tak to chyba ma każda kobieta.

werbena

ja nie robie sobie makijazy codziennie, ale jak go nie robie to wykonuje sobie maseczki w domu a potem nakładam jakiś krem bb np

matyldaaa

oczywiście

KasiaN

Ja robię codziennie pełen makijaż. Nie umiem bez niego wyjść.

MalaMi

Ja tez robię codziennie, lekki ale zawsze. Zrobienie szybkiego makijażu to u mnie nie więcej niż 10 minut, wtedy czuje się zdecydowanie lepiej. Oczywiście jak nie wychodze nigdzie z domu to raczej odpuszczam

katarzynka34

Ja mam permanentny, bo nigdy nie miałam na niego czasu:)

palesin

To zależy jakie która z nas ma potrzeby pewnie, ja nie robię, czuję się z tym dobrze akurat teraz, po porodzie:)mam więcej czasu na inne sprawy

Janulka

Ja uważam że siedzenie w domu z maluchem nie zwalnia z tego żeby chociaż w małym stopniu ale być zadbaną, ja staram się mieć makijaż i zadbane paznokcie. Na takie rzeczy znajdzie się te 20 minut.

katarzynka34

Ja codziennie go robię...

bartek65

Moja Zona wygląda pięknie i bez makijażu i nie musi, ale i tak często ją widzę z "tapetą" ;)

michael90

Nie trzeba nakładać tapety, wystarczy delikatny a kobieta od razu wygląda atrakcyjniej i promienniej. Ja zawsze się lepiej czuję nawet z delikatnym makijażem niz bez żadnego.

katarzynka34

Nie mam na to czasu codziennie. Nie przeszkadza mi to, bo czuje się piękna również bez makijażu.

janol2

Ja robię od czasu do czasu, ale dość sporadycznie i na wyjątkowe okazje. Nie przywiązuję do tego jakiejś wielkiej wagi, ale dla zainteresowanych, to znalazłam coś takiego: http://feef.pl/szybki-sposob-na-sprawdzony-makijaz-proponujemy-kolor-niebieski/ ja zazwyczaj nie mam nawet czasu na malowanie się i jak już, to ograniczam się naprawdę do minimum.

rejtanka

Tylko jak gdzieś wychodzę, oczywiście nie liczę zakupów ;) na co dzień noszę raczej "delikatny" makijaż, puder, rzęsy i wystarczy :D

pomyk34

Odpowiedz:

X Zamknij