Kawa a karmienie piersią

Odpowiedz

Kawa a karmienie piersią

Czy to prawda, że nie powinno się pić kawy w okresie karmienia piersią?
Jaki to ma związek?

werbena

Podobno powinno się unikać kawy w czasie karmienia piersią, ale wydaje mi się, że jeśli ograniczysz się do jednej i to jeszcze słabej, zabielanej kawy, to nie powinno być aż takie straszne.
Ogólnie nieźle sprawdzi się kawa ziarnista - mniej zużyjesz, a poczujesz lepszy smak :)
EkoItalia ma duży wybór: [zaloguj się by zobaczyć link]
Nie są najtańsze, ale za to bardziej wydajne.

teksanska

Fajne są kawy od nich - przyjemny, czysty smak, I pachną - mrrau

Vinia

Mi smakuje mama coffee, kupuję w rosmanie. Nie kosztuje majątku, a jest naprawdę smaczna. No i jest to kawa bezkofeinowa, zawiera nawet witaminy, więc i dla mnie i dla córki to najlepszy wybór. Bez obaw piję 3-4 dziennie :) Nie mam problemów z ciśnieniem, ani ze snem, mała również śpi ładnie :)

katarynka

ja piłam do południa kawę przy karmieniu i wszystko było ok :)

UlaWojtysek

Wiesz co, jeśli chodzi o karmienie piersią to ja jem sobie głównie rzeczy stąd http://www.primavika.pl/ . I dzięki temu nie mam żadnych problemów z karmieniem, bo mam pewność, że wszystkie produkty są zdrowe i bezpieczne :)

edyprz

Ja nie piłam i raczej nie zdecydowałabym się na to. Jak już coś to bawarkę, żeby mieć więcej pokarmu, ale kawa raczej nie jest zalecana w ciąży, a już na pewno nie codziennie i nie kilka filiżanek. Ja czasem piłam zbożową, ale za nią nie przepadam więc było to sporadyczne.

fit_Anna

Odpowiedz:

X Zamknij