Ból w stawie kolanowym - skąd?

Odpowiedz

Ból w stawie kolanowym - skąd?

Czy to po prostu przychodzi z wiekiem, czy można się jakoś ustrzec przed tego typu dolegliwościami?
Może macie jakieś sposoby na walkę z takim bólem?

werbena

Pewnie warto będzie stosować jakieś maści, ale myślę, że to nie wszystko.
Poczytaj sobie tutaj jakie mają [zaloguj się by zobaczyć link]. Niektóre z nich można wyeliminować i w naturalny sposób pozbyć się dolegliwości. Jeśli nie da się nic takiego zrobić, dobrze będzie wybrać się do lekarza, żeby ten powiedział jak z tym walczyć.

teksanska

Ja mam tak, że przez na przykład pół miesiąca jest w porządku, a potem ni stąd ni zowąd boli mnie w kolanie, jak zginam nogę. Pojęcia nie mam, skąd mi się to bierze.

Makowa_Panienka

przeciążenie to może być powód, zbyt duży nacisk na jedną nogę

katarzynka34

Czasem to może być jakieś zwyrodnienie.

kiedysbedemama

Najlepiej skonsultować to z lekarzem, to będziemy mieli czaro na białym co nam dolega. Polecam świetnego lekarza przyjmującego w gabinecie w http://ortopedia.poznan.pl/#Informacje który znajdzie lekarstwo na każde bolączki. Wiem to z doświadczenia.

SandraBullock

Przyczyn bólu może być bardzo wiele, ale najlepiej zrobić rtg i mieć pewność o co chodzi.

stworek

Weź przeciwbólową no-spę [zaloguj się by zobaczyć link]. A jak nie pomoże, to będzie oznaczało, że problem jest dużo większy. Nie omijaj lepiej lekarzy.

halinka

Powody takiego bólu mogą być różne, czasem faktycznie tylko tabletka pozostaje bo rehabilitacja sobie z tym nie radzi. Ja bym jednak spróbowała zabiegów magnetoterapii jakie robią w Natural Medical, mają tam nowe urządzenie viofor i wiem że pacjenci mówią że to naprawdę pomaga, korzystają z tego też sportowcy jak mają kontuzje i szybko dochodzą do formy.

dsmc

U mnie ból kolana to skutek urazu przed laty. Teraz odzywa się np. na zmianę pogody. Mi pomagają maści rozgrzewające.

madzia2306

Może przeciążenie stawów? Urazy też mogą być przyczyną

rejtanka

To prawda. W związku z tym na pewno niezbędne będzie przeprowadzanie odpowiednich badań. Możemy je wykonać w Gabinecie USG w Warszawie, mieszczącym się przy ulicy Białobrzeskiej 28 http://www.gabinetusg.com.pl . Jest to komfortowo wyposażony ośrodek, wyposażony w zaawansowany sprzęt, a mianowicie chociażby aparat USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną, za sprawą którego możliwe jest wykrycie wady serca, jak również określenie problemów w obrębie stawów czy też narządów wewnętrznych. Co więcej, na miejscu przyjmowani są zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci.

Nina66

Ból w stawie kolanowym może mieć różne podłoże. Może się ono wiązać z jakimś starym uszkodzeniem a nawet stanem zwyrodnieniowym w kolanie. Najlepiej nie czekać na rozwój sytuacji tylko wybrać się do lekarza i wykonać jakieś badanie czy to rtg czy też mr aby sprawdzić co się tam dzieje. Na kolanach spoczywa ciężar całego ciała więc warto o nie zadbać. Ja troszkę olałam swoje kolano w zeszłym roku po upadku i teraz mam rehabilitację z medikar home care bo jestem po artroskopii tego kolana i musi ono odzyskać swoja sprawność.

Danusia

polecam ci na bóle stawów suplement diety z alg morskich, sama od kilku miesięcy zażywam go i pomaga . Bóle ustąpiły, skurcze. To z Alg Borje zamówisz sobie u nich na stronce http://sklep.alg-borje.pl/

ananda

Idź do ortopedy jeśli ból nie mija. Warto też zainwestować w jakieś olejki i maści. z tego co wiem ten olejek [zaloguj się by zobaczyć link] jest bardzo dobry. Sama miałam problemy z kolanem więc wiem jaki to problem.

nadia5

Odpowiedz:

X Zamknij