Ból w stawie kolanowym - skąd?

Odpowiedz

Ból w stawie kolanowym - skąd?

Czy to po prostu przychodzi z wiekiem, czy można się jakoś ustrzec przed tego typu dolegliwościami?
Może macie jakieś sposoby na walkę z takim bólem?

werbena

Posty: 140

 
Pewnie warto będzie stosować jakieś maści, ale myślę, że to nie wszystko.
Poczytaj sobie tutaj jakie mają [zaloguj się by zobaczyć link]. Niektóre z nich można wyeliminować i w naturalny sposób pozbyć się dolegliwości. Jeśli nie da się nic takiego zrobić, dobrze będzie wybrać się do lekarza, żeby ten powiedział jak z tym walczyć.

teksanska

Posty: 144

 
Ja mam tak, że przez na przykład pół miesiąca jest w porządku, a potem ni stąd ni zowąd boli mnie w kolanie, jak zginam nogę. Pojęcia nie mam, skąd mi się to bierze.

Makowa_Panienka

Posty: 174

 
przeciążenie to może być powód, zbyt duży nacisk na jedną nogę

katarzynka34

Posty: 171

 
Czasem to może być jakieś zwyrodnienie.

kiedysbedemama

Posty: 408

 
Najlepiej skonsultować to z lekarzem, to będziemy mieli czaro na białym co nam dolega. Polecam świetnego lekarza przyjmującego w gabinecie w http://ortopedia.poznan.pl/#Informacje który znajdzie lekarstwo na każde bolączki. Wiem to z doświadczenia.

SandraBullock

Posty: 393

 
Przyczyn bólu może być bardzo wiele, ale najlepiej zrobić rtg i mieć pewność o co chodzi.

stworek

Posty: 438

 
Weź przeciwbólową no-spę [zaloguj się by zobaczyć link]. A jak nie pomoże, to będzie oznaczało, że problem jest dużo większy. Nie omijaj lepiej lekarzy.

halinka

Posty: 32

 
Powody takiego bólu mogą być różne, czasem faktycznie tylko tabletka pozostaje bo rehabilitacja sobie z tym nie radzi. Ja bym jednak spróbowała zabiegów magnetoterapii jakie robią w Natural Medical, mają tam nowe urządzenie viofor i wiem że pacjenci mówią że to naprawdę pomaga, korzystają z tego też sportowcy jak mają kontuzje i szybko dochodzą do formy.

dsmc

Posty: 62

 
U mnie ból kolana to skutek urazu przed laty. Teraz odzywa się np. na zmianę pogody. Mi pomagają maści rozgrzewające.

madzia2306

Posty: 13

 
Może przeciążenie stawów? Urazy też mogą być przyczyną

rejtanka

Posty: 195

 
To prawda. W związku z tym na pewno niezbędne będzie przeprowadzanie odpowiednich badań. Możemy je wykonać w Gabinecie USG w Warszawie, mieszczącym się przy ulicy Białobrzeskiej 28 http://www.gabinetusg.com.pl . Jest to komfortowo wyposażony ośrodek, wyposażony w zaawansowany sprzęt, a mianowicie chociażby aparat USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną, za sprawą którego możliwe jest wykrycie wady serca, jak również określenie problemów w obrębie stawów czy też narządów wewnętrznych. Co więcej, na miejscu przyjmowani są zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci.

Nina66

Posty: 18

 
Ból w stawie kolanowym może mieć różne podłoże. Może się ono wiązać z jakimś starym uszkodzeniem a nawet stanem zwyrodnieniowym w kolanie. Najlepiej nie czekać na rozwój sytuacji tylko wybrać się do lekarza i wykonać jakieś badanie czy to rtg czy też mr aby sprawdzić co się tam dzieje. Na kolanach spoczywa ciężar całego ciała więc warto o nie zadbać. Ja troszkę olałam swoje kolano w zeszłym roku po upadku i teraz mam rehabilitację z medikar home care bo jestem po artroskopii tego kolana i musi ono odzyskać swoja sprawność.

Danusia

Posty: 31

 
polecam ci na bóle stawów suplement diety z alg morskich, sama od kilku miesięcy zażywam go i pomaga . Bóle ustąpiły, skurcze. To z Alg Borje zamówisz sobie u nich na stronce http://sklep.alg-borje.pl/

ananda

Posty: 10

 
Idź do ortopedy jeśli ból nie mija. Warto też zainwestować w jakieś olejki i maści. z tego co wiem ten olejek [zaloguj się by zobaczyć link] jest bardzo dobry. Sama miałam problemy z kolanem więc wiem jaki to problem.

nadia5

Posty: 4

 

Odpowiedz:

X Zamknij