Mleko modyfikowane

Skład mleka modyfikowanego

Nowoczesne mleko modyfikowane spełnia bardzo wysokie standardy jakości, gwarantując pełne bezpieczeństwo jego stosowania. Po pierwsze, skład mleka musi być odpowiednio zbilansowany z uwzględnieniem potrzeb i wieku dziecka.

Co w mleku... piszczy?

Gdy z jakichkolwiek przyczyn nie możemy lub nie chcemy karmić piersią, mamy do dyspozycji wiele rodzajów mleka modyfikowanego. Każdej mamie zależy, by jej dziecko miało dobry start i pragnie ona dać mu wszystko, co najlepsze, by mogło zdrowo rosnąć i prawidłowo się rozwijać.

Zielona kupka u niemowlaka

Dziecięca kupka to dla wielu początkujących rodziców temat rzeka. Mogliby rozmawiać o niej godzinami, zastanawiając się, czy jej barwa i konsystencja są właściwe, czy nie jest za rzadka lub za gęsta? Dlaczego jest jej tak mało albo tak dużo? Dlaczego jest zielona, czarna, żółta, za jasna lub za ciemna?

Karmienie butelką - 15 zasad

Głównym celem karmienia butelką oraz piersią jest zaspokojenie głodu maluszka. Jednak te dwa modele żywienia niemowląt zasadniczo się od siebie różnią. Przyświeca im wspólny cel, ale każdy z nich rządzi się swoimi prawami. Wydawać by się mogło, że karmienie butelką niemowlaka jest dziecinnie proste - nic bardziej mylnego!
X Zamknij