Ubranka dla niemowląt

Jakie buciki dobrać do nauki chodzenia?

Pierwsze kroki Twojej pociechy to zawsze duże wydarzenie, które wiąże się nie tylko z emocjami, ale także obawami o jego bezpieczeństwo. Abyś mogła przeżywać te chwile bez zmartwień i dylematów, podpowiemy Ci, kiedy założyć dziecku pierwsze buciki do nauki chodzenia i jak powinny one wyglądać.

Prezent na roczek

Wybierasz się na pierwsze urodziny i nie masz pomysłu, co kupić rocznemu brzdącowi? Chciałabyś, by było to coś ładnego i praktycznego, a zarazem wspomagającego jego rozwój? Gubisz się w gąszczu sklepowych półek, nie wiedząc co wybrać? Nie martw się! Nie tylko Tobie kupno prezentu przysparza tylu problemów.

Kupujemy buty dla dziecka

Z artykułu "Pierwsze buty dla dziecka" dowiedziałaś się, jakie warunki powinny spełniać "dobre" buty i na co powinnaś zwracać uwagę podczas zakupów. Twoja wiedza trochę się poszerzyła, wiesz już czego szukać i na czym skupić uwagę. Teorię masz więc za sobą, ale pozostaje jeszcze część praktyczna - wizyta w sklepie i przymierzanie.

Pierwsze buty dla dziecka

Twój mały piechur coraz lepiej radzi sobie z pokonywaniem różnych odległości? Zastanawiasz się, czy nadszedł już czas na kupno pierwszych bucików? Nie wiesz, czym się sugerować i na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów? Przeczytaj ten artykuł, a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.

Wybieramy ubranka dla niemowląt

Skóra niemowlaka jest cienka i niedojrzała, szybko ulega przesuszeniu, podrażnieniu i różnym zakażeniom. Narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak: słońce, mróz, wiatr i suche powietrze... ale nie tylko.
X Zamknij